Sluit binnenkort

500 items gevonden
  • 3
  • 4
  • 5
Kwaakman als garagebaas – een verhaal van vadertje Brombeer – 1946
Redelijke staat tot redelijk goed
€ 9,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 18:25
3x J. Martin – 3x hc.
3x J. Martin – 3x hc.
€ 18,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 18:30
Gerrit de Jager – Liefde en geluk.
Liefde en geluk van Gerrit de Jager uit 1984 in een uitgave van Espee en 1ste druk, in zéér goede staat tot nieuw.
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 18:35
Tristan (Xan) – 3 delen.
Tristan (Xan) – 3 delen.
Zeer goede staat tot nieuw
€ 10,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 18:40
Lijnfilm + inkleuring Sjors en Sjimmie.
€ 20,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 18:45
S&W – De gestolen schoen – 2000
Herdruk van het oorspronkelijke boekje uit 1976, uitgegeven door BN De Stem in 2000 in een oplage van 2500 exemplaren.
€ 9,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 18:50
S&W – De bloedbroeders - 3x
S&W – De bloedbroeders - 3x
€ 24,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 18:55
4x affiche Stripfestival Sluis.
€ 14,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 19:00
S&W – reclame uitgaven Pizza Hut – 2de reeks – Frans - compleet
€ 9,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 19:05
De jonge jaren van Blueberry nr 14 eerste druk 1977
Tekst. Charlier Tekeningen Giraud Uitgevers Dargaud en De Lombard Naamduiding schutblad
€ 4,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 19:22
Lieutenant Blueberry - Nr 1. Fort Navajo - 1e druk - sc - 1977
€ 4,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 19:23
De jonge jaren van Blueberry - Nr 25 - sc - 1985
€ 4,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 19:24
De Partners Nrs 4 en 5 eerste druk 1981/1982
Nr 4 de vluchteling Nr 5 onderzeeer vermist
€ 7,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 19:31
De Partners Nrs 9 en 13 eerste druk 1986/1991
Nr 9 dubbelspel Nr 13 de sjih
€ 7,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 19:32
Charlie’s magazine nr 2
Charlie’s magazine nr 2
Eerste druk 1995 - Dupuis, Resto GB - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 19:57
Charlie’s magazine nr 21
Charlie’s magazine nr 21
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 19:58
Charlie’s magazine nr 5
Charlie’s magazine nr 5
Eerste druk 1996 - Dupuis, Lunch Garden - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 19:59
Blake en Mortimer: het geheim van de zwaardvis 1 (1)
Herdruk - E.P. Jacobs - Niets in geschreven
€ 4,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:00
Appie Happie O-solo mio! + FC Stoopera + Inpakkoloog 1e druk
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:00
Blake en Mortimer: het halssnoer van de koningin
Redelijke staat tot goede staat
Krant bijlage De Morgen nr 2 - E.P. Jacobs - Niets in geschreven
€ 1,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:01
Bloed en Stilte: de nacht van de wolvendoder (1)
Eerste druk heruitgave - Males/ Corteggiani - Niets in geschreven, nietgaatjes
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:02
De grappen van lambik Deel 9 Fenix 65 1e druk
€ 10,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:02
Bloed en Stilte: Mulberry Street (2)
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:03
De grappen van lambik Deel 8 Fenix 50 1e druk met handtekening
De grappen van lambik Deel 8 Fenix 50 1e druk Album is gesigneerd door Paul Geerts
€ 25,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:04
Blueberry: vlakte der Sioux (10)
Herdruk - Giraud / Charlier - Niets in geschreven
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:04
Blueberry: generaal geelkop (11)
Herdruk - Giraud / Charlier - Niets in geschreven, winkelstempeltje binnenkant kaft achteraan
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:05
Blueberry: Angel Face (18)
Blueberry: Angel Face (18)
€ 3,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:06
Suske en Wiske Winkel openingsbord Zeer oud
Ik heb hier een oud winkelopeningsbord van Suske en Wiske. Bord is onbeschreven.
€ 10,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:06
Marshal Blueberry: op bevel van Washington (1)
Goede staat tot zeer goede staat
Eerste druk heruitgave - Vance / Giraud - Niets in geschreven
€ 4,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:07
Suske en Wiske Met Suske en Wiske terug in de geschiedenis. Complete box
€ 30,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:08
Marshal Blueberry: Shermans opdracht (2)
Eerste druk heruitgave - Vance / Giraud - Naampje op titelblad
€ 5,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:08
Marshal Blueberry: de bloedige grens (3)
Zeer goede staat tot quasi nieuw
Eerste druk - Rouge / Giraud - Niets in geschreven
€ 9,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:09
Blueberry: la mine de l’allemand perdu (11) HC
Herdruk - Taal: frans - Giraud / Charlier - Niets in geschreven
€ 4,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:10
De fameuze familie met alle gadgets aanwezig
€ 40,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:10
Bob Morane: het dorp dat niet bestond (2)
Quasi nieuwstaat , als nieuw
Eerste druk - Armand / Brunschwig, Ducoudray - Niets in geschreven
€ 4,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:11
Bollie & Billie: Bwuffallo Billie? (24)
Reclame uitgave Quick - Eerste druk heruitgave - Roba - Niets in geschreven
€ 3,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:12
Bölox: de prins-krijger (1)
Bölox: de prins-krijger (1)
Collectie 500 nr 30 - Eerste druk - Pillot / Mercier, Seiter - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:13
Brammetje Bram: het monster van Drumnadrochit (4)
Eerste druk - Ryssack / Delporte - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:14
De brokkenmakers: hoogspanning (1)
Herdruk - Denayer / Duchâteau - Niets in geschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:15
De brokkenmakers: operatie Mammoet (3)
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:16
De brokkenmakers: trein naar de hel (9)
Eerste druk - Denayer / Duchâteau - Niets in geschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:17
De brokkenmakers: Big Mama II (11)
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:18
Bruno Brazil: de haai die tweemaal stier (1)
Eerste druk heruitgave - Vance / Greg - Niets in geschreven, kreuken in de kaften
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:19
Bruno Brazil: de versteende stad (4)
Herdruk - Vance / Albert - Niets in geschreven, kreuken in de kaften
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:20
Bruno Brazil: kaaimannen in het rijstveld (7)
Herdruk Vance / Albert Niets in geschreven, kleine beschadiging rug onderaan
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:21
Buck Danny: de Jappen vallen aan (1)
Herdruk - Charlier / Hubinon - Niets in geschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:22
Buck Danny: de zwarte draak (5)
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:23
Buck Danny: haaien in de Chinese Zee (39)
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:24
Button Man: doodlopende weg (2)
Eerste druk - Ranson / Wagner - Niets in geschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:25
Carrat Vandall: loozer (1) HC
Carrat Vandall: loozer (1)   HC
Eerste druk - Carpentrie - Niets in geschreven
€ 3,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:26
Cédric: Kid Comics 1
Cédric: Kid Comics 1
Eerste druk - Laudec / Cauvin - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:27
Cédric: Papa, ik wil een paard! (13)
Reclame uitgave Kellogg’s - Eerste druk heruitgave - Laudec / Cauvin - Niets in geschreven
€ 3,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:28
Centauren: de wolf met 2 koppen (2)
Eerste druk - Seron - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:29
Dupuis-Cauvin/Lambil-De Blauwbloezen nr.15- Rumberley-Eerste druk 1979
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:30
Charles Miller: meeuwen sterven bij dageraad (1) HC
Eerste druk - Le Hir / Bucquoy - Niets in geschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:30
Chick Bill: de miljoenen van Kid Ordinn (17)
Herdruk - Tibet / Greg - Niets in geschreven, aangekruiste titels achterin
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:31
Chick Bill: het raadselachtige Tibet (24)
Herdruk - Tibet / Duchâteau - Niets in geschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:32
Chick Bill: bij ruilen moet er een huilen... (8)
Redelijke staat tot redelijk goede staat
Eerste druk - Lombard - Tibet / Duchâteau - Niets in geschreven, rug onderaan beschadigd, geen losse bladen
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:33
Dupuis-Cauvin/Lambil-De Blauwbloezen nr.14- De melkmuil -Eerste druk 1979
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:34
Chick Bill: een “onschuldige” in het dorp (31)
Herdruk - Tibet / Duchâteau - Niets in geschreven, klein scheurtje onderaan de rug, scheurtje bovenaan in de cover, stempeltje binnenin
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:34
Chick Bill: spook-ranch (37)
Chick Bill: spook-ranch (37)
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:35
Chick Bill: kop tegen de muur (46)
Herdruk - Tibet /Greg - Niets in geschreven
€ 3,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:36
Chick Bill: de blauwe terreur (48)
Herdruk - Tibet / Greg - Niets in geschreven, plooi in de cover
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:37
Chick Bill: rattevergif (50)
Chick Bill: rattevergif (50)
Herdruk - Tibet / Greg - Niets in geschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:38
Dupuis-Cauvin/Lambil-De Blauwbloezen nr.13- De blauwen in de puree-Eerste druk 1978
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:38
Chick Bill: de deserteurs (51)
Eerste druk - Tibet / Greg - Niets in geschreven, kleine beschadiging rug onderaan
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:39
Chick Bill: drie schoten voor de senator (53)
Eerste druk - Tibet / Greg - Niets in geschreven, stempeltjes binnenin
€ 3,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:40
Chick Bill: de gier van Wood-City (52)
Eerste druk - Tibet / Duchâteau - Niets in geschreven
€ 3,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:41
Chick Bill: de vier woestijnratten (54)
Eerste druk - Tibet / Rosy - Niets in geschreven
€ 3,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:42
Dupuis-Cauvin/Lambil-De Blauwbloezen nr.12- Blauwbloezen pakken kozakken-Herdruk 1977
€ 1,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:42
Chick Bill: bittere wraak (56)
Eerste druk - Tibet - Niets in geschreven
€ 5,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:43
Chick Bill: de twee gezichten van Kid Ordinn (58)
Eerste druk heruitgave - Tibet - Niets in geschreven
€ 4,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:44
Safari Nr 21 : Tembo Mafuta 1-ste druk 1973
Zeer goede staat tot quasi nieuwstaat
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:45
Chick Bill: de verloofde van Kid Ordinn (59)
Eerste druk met bijlage - Tibet - Niets in geschreven
€ 6,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:45
Dupuis-Cauvin/Lambil-De Blauwbloezen nr.11- Blauwen in zwart-wit-Eerste druk 1977
€ 1,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:46
Chick Bill: dwaas en daas (62)
Zeer goede staat tot bijna nieuwstaat
Eerste druk - Tibet - Niets in geschreven, nietgaatjes
€ 6,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:46
Chick Bill: het schotse spook (63)
€ 6,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:47
Safari Nr 18 : Duistere machten 1-ste druk 1973
Strip in zeer goede staat tot quasi nieuwstaat 1-ste druk uit 1973 Standaard uitgeverij Fraaie rug zonder kleurverlies Volledig onbeschreven Stempeltje op binnencover
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:47
Chick Bill: wie niet dik is, moet slim zijn (64)
€ 9,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:48
Chinaman: confrontatie in Blue Hill (7)
Eerste druk - TaDuc / Le Tendre - Naampje op titelblad
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:49
Safari Nr 6 : De grotten van Balani 1-ste druk 1972
Strip in zeer goede staat 1-ste druk uit 1972 Standaard uitgeverij Fraaie rug zonder kleurverlies Volledig onbeschreven Kreuk rechts onderaan frontcover
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:49
Dupuis-Cauvin/Lambil-De Blauwbloezen nr.10- Blauw en uniformen-Eerste druk 1976
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:50
Chiwana: vuur in de woestijn (2)
Eerste druk - Malik - Niets in geschreven
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:50
Ciao Jessica
Ciao Jessica
Quasi nieuwstaat ,als nieuw
Collectie Metro nr 9 - Eerste druk - Theureau / Galliano - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:51
Safari Nr 5 : De buffeljacht 1-ste druk 1970
Strip in zeer zeer goede staat 1-ste druk uit 1970 Standaard uitgeverij Fraaie rug Volledig onbeschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:51
Claire: op eigen benen (1)
Claire: op eigen benen (1)
Eerste druk - Van der Kroft / Van Die, Plijnaar - Tekstje binnenkant cover en naampje op titelblad
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:52
Claire: relatie inflatie (4)
Claire: relatie inflatie (4)
Eerste druk - Van der Kroft / Van Die, Plijnaar - naampje op titelblad
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:53
Bessy Nr 113: Bij de ivoorjagers 1-ste druk uit 1974
Quasi nieuwstaat tot nieuwstaat
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:53
Dupuis-Cauvin/Lambil-De Blauwbloezen nr 9- De grote patrouille -Herdruk 1976
€ 1,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:54
Claire: bakken in de zon (6)
Claire: bakken in de zon (6)
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:54
Claudia Brücken: de wraak van de witte engel (1)
Eerste druk - Oosterveer / Minck - Niets in geschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:55
Bessy Nr 141 : Vlucht door de hel 1-ste druk uit 1980
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:55
Clifton: Clifton in New York
Clifton: Clifton in New York
Reclame uitgaven Côte d’Or nr 2 - Eerste druk - Macherot - Niets in geschreven behalve een prijsje op titelblad
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:56
Bessy Nr 133 : De keuze 1-ste druk uit 1979
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:57
Clifton: de lachende dief (2)
Clifton: de lachende dief (2)
Eerste druk heruitgave - Turk, Degroot / Greg - Doorstreept naampje binnenin, kreuk in de cover
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:57
Clifton: alias lord X (4)
Clifton: alias lord X (4)
Herdruk - Turk, Degroot - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:58
Colby: de zon sterft twee keer (2)
Zeer goede staat ,quasi nieuw
Eerste druk - Blanc-Dumont / Greg - Niets in geschreven, kreukje onderaan cover
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:59
Bessy Nr 120 : Het brandende water 1-ste druk 1976
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 20:59
Comanche: de sheriffs (8)
Comanche: de sheriffs (8)
Herdruk - Hermann / Greg - Niets in geschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 21:00
Bessy Nr 119 : Edelherts eer 1-ste druk uit 1976
Strip in zeer goede staat 1-ste druk uit 1976 Standaard Uitgeverij Naam op frontcover Zeer mooie en fris boekblok Alle bladzijden vast in de strip
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 15-06 - 21:01
  • 3
  • 4
  • 5