Doorlopende veilingen

4051 items gevonden
  • 3
  • 4
  • 5
  • >
  • >|
S&W – De weerwaterman + folder.
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 18:25
S&W – 8x reclame uitgaven.
S&W – 8x reclame uitgaven.
Zeer goede staat tot nieuw
€ 22,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 18:30
Stripglossy.
Stripglossy.
Stripglossy jaargang 2018 nummer 11, uitgegeven door Personalia mét Bommel wenskaart.
€ 7,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 18:35
Bourgeon – 3x
Bourgeon – 3x
€ 29,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 18:40
S&W – Aqua mossel – 4x reclame.
€ 10,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 18:45
S&W – afgeleide (computer)spellen
€ 25,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 18:50
4x affiche Stripfestival Sluis.
€ 14,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 18:55
S&W – reclame uitgaven Pizza Hut – 2de reeks
€ 9,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 19:00
De Partners Nrs 9 en 13 eerste druk 1986/1991
Nr 9 dubbelspel Nr 13 de sjih
€ 8,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 19:00
De Partners Nrs 4 en 5 eerste druk 1981/1982
Nr 4 de vluchteling Nr 5 onderzeeer vermist
€ 8,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 19:01
De Partners nr 1 eerste druk 1979
Nr 1 Dodelijke erfenis
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 19:02
Rubine nr 3 eerste druk 1995
Rubine nr 3 eerste druk 1995
Nr 3 de tweede getuige
€ 4,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 19:43
Bessy Natuurkommando Nrs 16 en 17 eerste druk 1989
Nr 16 doodsgoud Nr 17 sporen in de sneeuw
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 19:53
Bessy Natuurkommando Nrs 19-20-23 eerste druk 1990/1992
Nr 19)met huid en haar quasi nieuwstaat Nr20)Apsara Nr23)de mijn
€ 6,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 19:54
Jonathan: Greyshore Island (11)
Eerste druk - Cosey - Niets in geschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 20:00
Jonathan Cartland: de schat van de spinne-vrouw (3)
Herdruk - Blanc, Dumont / Harlé - Niets in geschreven, tip-ex over naamsgegevens
€ 1,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 20:05
Jonathan Cartland: de rivier van de wind (5)
Goede staat tot zeer goede staat
Eerste druk - Blanc, Dumont / Harlé - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 20:10
Jonathan Cartland: de vloek van het water (6)
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 20:15
Jong geweld: bijna beroemd (1)
Eerste druk - Bercovici / Noblet - Niets in geschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 20:20
Jonne: de edelsteen van het onheil
Eerste druk - Stapel - Niets in geschreven
€ 1,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 20:25
Jonne: de wraak van Bhîma (4)
Jonne: de wraak van Bhîma (4)
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 20:30
Joop Klepzeiker 1
Joop Klepzeiker 1
Herdruk - Schreurs - NIets in geschreven.
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 20:35
Joop Klepzeiker 2
Joop Klepzeiker 2
Goede staat tot quasi nieuw binnenin
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 20:40
Joop Klepzeiker 3
Joop Klepzeiker 3
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 20:45
Joop Klepzeiker 4
Joop Klepzeiker 4
Tweede druk - Schreurs - Niets in geschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 20:50
Joop Klepzeiker 5
Joop Klepzeiker 5
Eerste druk - Schreurs - NIets in geschreven.
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 20:55
Joop Klepzeiker 6
Joop Klepzeiker 6
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 21:00
Joop Klepzeiker 7
Joop Klepzeiker 7
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 21:05
Joop Klepzeiker 8
Joop Klepzeiker 8
Eerste druk - Schreurs - Niets in geschreven
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 21:10
Joop Klepzeiker 9
Joop Klepzeiker 9
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 21:15
Joop Klepzeiker 10
Joop Klepzeiker 10
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 21:20
Joop Klepzeiker 11
Joop Klepzeiker 11
€ 3,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 21:25
Joost mag het weten
Joost mag het weten
Eerste druk - Van den Boomgaard - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 21:30
De Judas van Shanghai (6) HC
De Judas van Shanghai (6)   HC
Eerste druk - Schetter - Niets in geschreven
€ 4,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 21:35
Jugurtha: het eiland van de opstanding (4)
Eerste druk - Franz / Vernal - Initialen binnenkant kaft achteraan
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 21:40
Julie, Klaartje en Cécile: recht uit het hart (8)
Reklame uitgave Patigny Station, Missil, Agip - Herdruk - Sidney / Bom - Nergens in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 21:45
Reklame uitgave Fina - Herdruk - Sidney / Bom - Nergens in geschreven
€ 1,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 21:50
Jump: zwijgen en trappen (1)
Jump: zwijgen en trappen (1)
Eerste druk - Charel Cambré - Niets in geschreven
€ 1,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 21:55
Kari Lente: de rookteut
Kari Lente: de rookteut
Reclame uitgave Rombouts - Eerste druk - Bob Mau - Niets in geschreven
€ 4,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 22:00
Kari Lente: de ontspoorde sateliet + de kilt van Mactilt
Eerste druk - Bob Mau - Niets in geschreven
€ 5,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 22:05
Kapitein Sabel: de vlucht van de pelikaan (1)
Eerste druk - Gine - Niets in geschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 22:10
Kapitein Sabel: miss Face (2)
Kapitein Sabel: miss Face (2)
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 22:15
De Katamarom: de Kromoks dreigen (8)
Eerste druk - Gos - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 22:20
De Katamarom: de prins der Melkwegers (10)
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 22:25
De Katamarom: de afvallige (11)
Eerste druk - Gos - Naampje binnenkant cover, scheurtje onderaan de rug
€ 1,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 22:30
De Katamarom: de wraak van de Kromoks (14)
Tweede druk - Gos, Seron / Walt - Niets in geschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 22:35
De Katamarom: de sleutel van het Hexagram (39)
Eerste druk - Gos / Walt - Niets in geschreven
€ 8,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 22:40
De Katamarom: de verstekelingen (40)
€ 8,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 22:45
Kick Vicious: de zaak Harper Sanborn (1)
Eerste druk - Mosdi / Liesenborghs - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 22:50
Kid Paddle: spelbrekers (1)
Kid Paddle: spelbrekers (1)
Herdruk - Midam - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 22:55
Kid Paddle: full metal pet (4)
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 23:00
Kid Paddle: gratis monster met slagroom (5)
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 23:05
Kid Paddle: rodeo Blork (6)
Kid Paddle: rodeo Blork (6)
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 23:10
Kid Paddle: waterminator (7) HC
Taal: Frans - Herdruk - Midam - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 23:15
Kid Paddle: Paddle... my name is Kid Paddle (8)
Eerste druk - Midam - Niets in geschreven
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 23:20
Kid Paddle: Boing! Boing! Bunk! (9)
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 23:25
Game Over: Blork Raider (1)
Game Over: Blork Raider (1)
Eerste druk - Midam / Adam & Co - Niets in geschreven
€ 4,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 23:30
De kiem van de waanzin: de koning zonder hart (4)
Collectie 500 nr 180 - Eerste druk - Civiello / Mosdi - Niets in geschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 23:35
King Kong
King Kong
Eerste druk heruitgave - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 23:40
De klauwen van het moeras: Ratoog (1)
Collectie Kronos nr 7 - Eerste druk - Amblevert / Corbeyran - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 23:45
De familie Kleester: junglepiraten
Collectie Jong Europa nr 57 - Eerste druk - Aidans / Duval - Naampje op de cover, mooie rug, boekblok los in de kaft
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 23:50
De kleine Robbe: geef een handje aan mevrouw! (1)
Eerste druk heruitgave - Janry / Tome - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 13-05 - 23:55
De kleine Robbe: dit is nog niks voor jou! (9)
Eerste druk - Janry / Tome - Niets in geschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 00:00
De kleine Robbe: word je dan nooit groot (11)
€ 3,50

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 00:05
Kobra: in het heetst van de nacht (1)
Eerste druk - Kerac - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 00:10
De koene ridder: de misthoorn (4)
Herdruk - F. Craenhals - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 00:15
Kogaratsu: de brug naar nergens (0)
Eerste druk heruitgave - Michetz / Bosse - Niets in geschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 00:20
Kogaratsu: de bloedlotus (1)
Kogaratsu: de bloedlotus (1)
€ 1,50

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 00:25
Kogaratsu: de schat van Eta (2)
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 00:30
Koning Bubu: onder vier ogen (1)
Eerste druk - Michetz / Bosse - Niets in geschreven
€ 1,50

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 00:35
De koningsstrijders: het teken van de grote beer (1) HC
Goede staat tot zeer goede staat binnenin
Collectie Kronos nr 1 HC - Eerste druk - Rouge / Cothias - Niets in geschreven
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 00:40
De Koningsstrijders: de groene man van het bos (1)
Eerste druk - Rouge / Cothias - Niets in geschreven
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 00:45
Kort en triest: verdwaald!
Kort en triest: verdwaald!
Eerste druk - Van Tol - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 00:50
Kramikske: grappen van Kramikske van de bakker (1)
Redelijke staat tot redelijk goede staat
Tweede druk - Jean-Pol / Daniël - Niets in geschreven, kleine beschadiging onder aan de rug
€ 1,50

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 00:55
Kramikske: fratsen van Kramikske van de bakker (2)
Eerste druk Jean-Pol / Daniël Niets in geschreven, 1 blad heeft een scheur bovenaan
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 01:00
Kramikske: de kolonelssirtaki (4)
Eerste druk - Jean-Pol / Daniël - Niets in geschreven, kleine beschadiging bovenaan de rug
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 01:05
Kramikske: om te lachen! (1)
Kramikske: om te lachen! (1)
Eerste druk - Jean-Pol, Stallaert - Niets in geschreven
€ 1,50

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 01:10
Kramikske: de soeppiraten (5)
Kramikske: de soeppiraten (5)
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 01:15
Kramikske: Teddy en de tiran (15)
Eerste druk - Jean-Pol, Stallaert - Adresgegevens binnenkant cover, scheurtje onderaan de rug
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 01:20
De krijgsheren: het hart van Ten-Rau (2)
Collectie 500 nr 19 - Eerste druk - Pellet / Latil - Niets in geschreven
€ 3,50

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 01:25
De krijgsheren: de dageraad van de mensheid (4)
Collectie 500 nr 106 - Eerste druk - Pellet / Latil - Niets in geschreven
€ 3,50

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 01:30
De krijgsheren: de troon van de Salen (5)
Collectie 500 nr 126 - Eerste druk - Tierr / Latil - Niets in geschreven
€ 4,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 01:35
Krijgsheren: Marik (1) HC
Krijgsheren: Marik (1)   HC
Quasi nieuwstaat ,als nieuw
Eerste druk - Poli, Hostache, Haillot, Verguet / Dorison - Niets in geschreven
€ 7,50

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 01:40
Het kristallen zwaard: de blik van Wenlok (2)
Collectie Delta nr 18 - Tweede druk - Crisse / Goupil - Niets in geschreven, nietgaatjes
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 01:45
Kroniek der Guldensporenslag: herfst (1)
Eerste druk - Verhaeghe / Matton - Niets in geschreven
€ 4,50

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 01:50
Kruistocht: Sybille, lang geleden (VI) HC
Quasi nieuwstaat ,als nieuw
Eerste druk HC - Xavier / Dufaux - Niets in geschreven
€ 8,50

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 01:55
Wenskaart - Jan Bosschaert - sc - 1e druk - 2017
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 11:58
Kaart - Stefan/Cedric - Laudec/Cauvin - sc - 1e druk - 1997
Onbeschreven kaart Uitgave Dupuis Kaart uitgegeven bij de naamswisseling van de reeks
€ 1,50

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 11:59
Kaart - BD Festival Contern - sc - 1e druk - 2005
€ 0,50

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 12:00
Wenskaart (klein boekje) - Frank Jonker - sc - 1e druk - 2020
Nieuwstaat Gesigneerd
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 12:01
Kuifje figuur in PVC - 9cm Kuifje
een potloodprijsje of prijssticker is mogelijk Kombineer uw aankopen en bespaar op de verzendkosten alle kavels worden met track en trace verzonden
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 17:00
Kuifje figuur in PVC - 9cm in Tibet
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 17:01
Kuifje figuur in PVC - 9cm
Kuifje figuur in PVC - 9cm
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 17:02
Kuifje figuur in PVC - 9cm reporter
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 17:03
Ton en Tineke – Boordevol grappen.
€ 7,50

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 18:23
LeFranc – De colonne.
LeFranc – De colonne.
Deel 14 uit de serie LeFranc: De colonne van uitgeverij Casterman in 1ste druk en nieuwstaat.
€ 6,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 18:27
Kwaakman als garagebaas – een verhaal van vadertje Brombeer – 1946
Redelijke staat
€ 9,50

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 18:31
3x J. Martin – 3x hc.
3x J. Martin – 3x hc.
€ 18,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 18:35
Gerrit de Jaber - Liefde en geluk
Liefde en geluk van Gerrit de Jager uit 1984 in een uitgave van Espee en 1ste druk, in zéér goede staat tot nieuw.
€ 4,50

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 18:39
S&W – De gestolen schoen – 2000
Herdruk van het oorspronkelijke boekje uit 1976, uitgegeven door BN De Stem in 2000 in een oplage van 2500 exemplaren.
€ 9,50

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 14-05 - 18:43
  • 3
  • 4
  • 5
  • >
  • >|