Georganiseerde veilingen

11 items gevonden voor ""
Hommage aan Toonder - Portfolio met 15 prenten - 2020
Nieuwstaat genummerde oplage 93/100
Leuke portfolio met 15 verschillende prenten door 15 tekenaars ter gelegenheid van de 2e Zaltbommelse Bommeldagen op 14 en 15 maart 2020
€ 13,00
19 Biedingen

Off set prent - 2004
Off set prent  -  2004
Nieuwstaat ingelijst.
Gesigneerd en genummerd (539/575)
€ 64,00
11 Biedingen

Zoals mijn Goede Vader zei - Portfolio met 8 prenten - 2015
Nieuwstaat genummerde oplage 88/99
Portfolio met 8 verschillende prenten verschenen in een oplage van 99 genummerde exemplaren.
€ 1,00

Ik voel dat heel fijn aan - Portfolio met 8 prenten - 2016
€ 1,00

Henk Kuijpers - Franka - De Serie 2 - De Kostuums - Mapbladen + 4x prenten - 40 x 33 cm. - (1993)
Nieuwstaat - gesigneerd titelblad
€ 1,00

Henk Kuijpers - Franka 0 - Harley Collection - sc - 1e druk -niet geautoriseerde uitgave - (1998)
Nieuwstaat - ongeautoriseerde uitgave
€ 11,50
11 Biedingen

Suske en Wiske - De Belhamel-Bende prent - oplage 50 - gesigneerd - in fraaie houten lijst - (2004)
Nieuwstaat - Formaat: 40 x 45 cm.
€ 7,50
6 Biedingen

Suske en Wiske - Een Bij voor jou en mij prent - oplage 50 - gesigneerd - in fraaie houten lijst - (2007)
€ 12,00
9 Biedingen

Portfolio Stripgilde/9 de kunst - Prenten (17x) - Formaat (30x40) - Diverse auteurs - (1985).
Nieuwstaat Stripgilde
€ 7,50
5 Biedingen

Portfolio Sleenovia - Prenten (6x) - Formaat (50x35) - M. Sleen - (1993).
Goede staat Sleenovia 99 exemplaren.
€ 1,00

Portfolio Les filles de la gare - Gesigneerde prenten - Formaat (46x33) - D; Matena - (1993).
Nieuwstaat Arboris
€ 7,50