Doorlopende veilingen

25 items gevonden voor ""
Poster - winkelen met S&W – 1987
€ 25,00

Doorlopende veiling
Einde: Maa 12-04 - 18:57
S&W – Affiche AH – Aardbeiencircus.
In 1991 uitgegeven door AH. Kreeg je bij een toetje van AH. Afmetingen: 60 x 45 cm.
€ 7,00

Doorlopende veiling
Einde: Maa 12-04 - 19:02
7x affiches (klein) Suske en Wiske
€ 12,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 13-04 - 19:09
Affiche Lucky Luke
Affiche Lucky Luke
Affiche Lucky Luke uitgegeven door Voorlichtingsbureau brood – afm.: 100 x 70 cm.
€ 10,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 13-04 - 19:10
4x affiche Stripfestival Sluis.
€ 14,50

Doorlopende veiling
Einde: Din 13-04 - 19:14
Captain Legend - Cromwell
Captain Legend - Cromwell
Jaartal onbekend
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 14-04 - 18:49
Hergé - Jo,Suus en Jokko - Langwerpige illustratoekaart
Glanzende illustratie Afmetingen:29,50 x 13,50 cm
€ 2,00

Doorlopende veiling
Vandaag aangeboden
Kuifje - Illustratiekaart-Kuifje in Afrika
Glanzende kaart Afmetingen: 16,50x 16 cm Vierkante afmeting
€ 2,00

Doorlopende veiling
Vandaag aangeboden
Kuifje - Illustratiekaart-parodie
Glanzende kaart Afmetingen:14,50 x 9,50 cm De achterkant is bedrukt met Kuifjes illustraties
€ 2,00

Doorlopende veiling
Vandaag aangeboden
Kuifje - Illustratiekaart
Kuifje - Illustratiekaart
Glanzende kaart Afmetingen:20 x 10,50 cm
€ 2,00

Doorlopende veiling
Vandaag aangeboden
Poster - Jan, Jans en de Kinderen - 1995 - Gesigneerd door Jan Kruis
Nieuwstaat Poster
Poster : Jan, Jans en de Kinderen : is uit album 23 - 1995 Afmeting : 90 x 70 cm.. Gesigneerd door Jan kruis
€ 10,00

Doorlopende veiling
Einde: Maa 19-04 - 12:00
Poster - Biggles - " Het Bal van de Spitfire " - Genummerd en Gesigneerd - 2001
Nieuwstaat Poster
Uitgegeven door Miklo in 2001 Genummerd en - Gesigneerd door Francis Bergèse Afneting poster : 63 x 43 cm.
€ 10,00

Doorlopende veiling
Einde: Maa 19-04 - 12:02
Michel Schetter - Kim Basinger " Reuni des verhicles Americans "
Nieuwstaat Zeefdruk
€ 10,00

Doorlopende veiling
Einde: Maa 19-04 - 12:24
DISNEY - Tom en Pieter spelen met kralen - ingelijst
Nieuwstaat Prent in lijst - Tom en Pieter
€ 9,00

Doorlopende veiling
Einde: Maa 19-04 - 12:38
Derib - 1e druk - gesigneerde prent
Nieuwstaat Prent
Uitgever : ? Tekenaar : Derib Gegesigneerde prent (ex-libris) Afmeting : 21 x 30 cm
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Maa 19-04 - 12:38
Disney katten bij pendule
Disney katten bij pendule
Nieuwstaat Prent in Passepartout - 26 x 28 cm.
Disney : 2 katten bij pendule. In dikke en stevige passepartout.
€ 7,00

Doorlopende veiling
Einde: Maa 19-04 - 12:40
Biggles en de Laatste Zeppelin - 1e druk - 1995 - gesigneerd en genummerde prent
Nieuwstaat Prent
Uitgever : Lefranq Tekenaar : Michel Oleffe Groot formaat, genummmerd en gesigneerde prent (ex-libris) Nummer van deze prent is 195 / 300 Afmeting : 25,5 x 35,5 cm
€ 7,00

Doorlopende veiling
Einde: Maa 19-04 - 12:40
Betty Boop - met opwaaiende Jurk - ingelijst
Nieuwstaat Prent in zwarte lijst - 26 x 28 cm.
BETTY BOOP Betty Boop probeert haar opwaaiende jurk tegen te houwen in navolging zoals Marilyn Monroe. Afmeting : 36 cm Hoog x 28 cm. Breed Ingelijst
€ 7,00

Doorlopende veiling
Einde: Maa 19-04 - 12:42
The Balck Hawk Line - Gesigneerde en Genummerde Prent
Nieuwstaat Prent
Uitgever : ? Tekenaar : Dirk .. Afmeting : 20 x 29 cm Gesigneerde kleuren prent
€ 4,00

Doorlopende veiling
Einde: Maa 19-04 - 12:42
Cauvin - Wenskaart - 1991
Cauvin -  Wenskaart - 1991
Zeer goede staat Gesigneerd
Mooie illustratie van Cupido Gesigneerd door Cauven R.
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Maa 19-04 - 18:34
Ravian - De vale schepper - sc - 1977
Uitgeverij Dargaud/Oberon
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 20-04 - 16:37
H.Kresse - De kinderen van de wind - sc - 1973
Uitgeverij Casterman
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 20-04 - 16:38
Space Gordon - sc - 1e druk - 1993
Uitgeverij Lefrancq
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 20-04 - 16:39
Douglas Dunkerk - sc - 1e druk - 1992
Uitgeverij Dargaud
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 20-04 - 16:40
Paul Geerts - Wenskaart+Briefomslag
Oblongformaat
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 20-04 - 16:41