Categorieën

202 items gevonden
  • 3
Pil (Joe Meulepas) - Originele tekening + Sticker + Volledige Hoplaboekjes
Goede staat - Gesigneerd
€ 28,00
9 Biedingen

Suske en Wiske - ludieke tekening in inkt en ingekleurd - door Paul Geerts
€ 260,00
25 Biedingen

Wunderwaffen - 10 - Wunderwaffennacht - HC - Eerste druk - 2019 + dédicace
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
€ 27,00
14 Biedingen

Suske en Wiske - Originele tekening in inkt "De Lieve lilleham" - door Paul Geerts
€ 50,00
9 Biedingen

Vandersteen, W - Origine brief van: p.v.b.a. Studio Vandersteen - 11 mei 1979
Quasi nieuwstaat - Originele handtekening W. Vandersteen
€ 18,50
16 Biedingen

Originele tekening van PUG (Peter Van Gucht) op los blad op 17/06/2001 - gesigneerd.
€ 9,50

Doorlopende veiling
Einde: Zon 29-01 - 21:07
Originele tekening door Hector Sonon - 13/12/1997 - gesigneerd.
€ 9,50

Doorlopende veiling
Einde: Zon 29-01 - 21:09
Vandersteen, W - Originele brief van: p.v.b.a. Studio Vandersteen - 9 januari 1980
€ 18,50
16 Biedingen

Suske en Wiske - Originele tekening in inkt "De bevende boabab" - door Paul Geerts
€ 56,00
10 Biedingen

Originele tekening in aquarel - Elfen - Kristal van de Blauwe Elfen - Kyko Duarte - A4
€ 66,00
18 Biedingen

Felix Meynet - Originele tekening - Fanfoue- Op zoek naar de Marsupilami
Nieuwstaat Handtekening tekenaar
Meynet Felix - Origineel -op zoek naar de marsupilami Formaat 14,5 x19,5 cm De tekening is beschermd met glas
€ 76,00
37 Biedingen

Originele illustratie van Yves Swolfs / Durango
Goede staat gesigneerd
Mooi in stift uitgewerkte illustratie van Durango door Yves Swolfs. Gesigneerd. Tekening is op een los vel gemaakt (afmeting 18 x 24 cm).
€ 36,00
14 Biedingen

Jeff Broeckx - 2 originele opdrachttekeningen
Zeer goede staat - gesigneerd
€ 21,00
7 Biedingen

Will Raymakers - originele tekening in inkt Olie B. Bommel
Quasi nieuwstaat Formaat: 6,5 * 12,5 cm
Originele tekening in inkt gemaak door Will Raymakers die ook Boes getekend heeft, die ook veel tekeningen gemaakt heeft voor de Bommel uitgaven.
€ 24,00
9 Biedingen

Caatinga - Hermann - Originele schets - 1996
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
Originele schets uit Caatinga. Formaat 30 x 21cm Probeer te combineren met mijn kavels in de doorlopende veiling.
€ 55,00
12 Biedingen

Bellagamba - T1 «La chasse aux ombres» - eo - HC met originele tekening - Max Cabanes - Franstalig - 1999
€ 28,00
7 Biedingen

Originele illustratie Van Jan Bosschaert "Sam als Gallier"
Goede staat gesigneerd
€ 33,00
10 Biedingen

Originele pagina Aziz Bricolo - Mechkour Larbi(tekenaar(Fario Boedjellal en Jose Jover(secenario)
Mooie eindeplaat van het verhaal,vol actie Oost-Indische inkt Afmetingen:47 x 37,50 cm Verschenen in PIF 970
€ 13,00
7 Biedingen

Xavier Fourquemin - Originele tekening - De legende van Changeling - een episode - planche nummer 38
Quasi nieuwstaat - gesigneerd
De legende van Changeling , met stift op calqueerpapier mensen van elfen en creaties magique 2 De teksten zijn geplakt Formaat 20,8 x 29,5 cm Tekenaar Xavier Fourquemin
€ 44,00
9 Biedingen

Originele illustratie van Kramikske, door Jean-Pol
Goede staat gesigneerd
€ 9,50
13 Biedingen

Charel Cambré - Jump - Originele pagina - (2008)
Zeer goede staat Formaat 29,7 x 42 cm. - Gesigneerd en gedateerd.
€ 41,00
11 Biedingen

Cirovic, Slavisa - Hommage aan Peyo - Johan en Pirrewiet en de Smurfen - originele potloodtekening op dun papier
Zeer goede staat Formaat: 42 * 29,5 cm; gesigneerd
€ 31,00
9 Biedingen

Killroy was here 1 t/m 4 - Walterell - Walter Laureysens - Met originele tekening - 2004-2009
Quasi nieuwstaat 4x gesigneerd
Alle 4 delen zijn gesigneerd door Walterell en in deel 4 staat de originele tekening. Probeer te combineren met mijn kavels in de doorlopende veiling.
€ 1,00

Kroniek der Guldensporenslag - gesigneerd met uitgewerkte kleurentekening - Verhaeghe / Matton - 1994
Zeer goede staat Gesigneerd met tekening
Eeste druk softcover uit 1994, Kroniek der Guldensporenslag deel 1 Herfst.
€ 21,00
13 Biedingen

Gerolf Van De Perre - 2 originele tekeningen - 2 juni 2007 - gesigneerd
€ 9,50

Geisha door Michetz - Originele tekening
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
Formaat 28 x 21cm Probeer te combineren met mijn kavels in de doorlopende veiling.
€ 33,00
7 Biedingen

Originele tekening De Reuzen (uitg. Daedalus-Diedeldus) door Maria Russo - los vel A4
€ 9,50

Jommeke - Originele pagina - Caryl Strzelecki
Caryl Strezelecki heeft een tijdlang gewerkt bij Berck (Sammy) en Jef Nijs (Jommeke) Oost-Indische inkt Afmatingen: 48 x 34 cm
€ 33,00
9 Biedingen

Originele illustratie van Papyrus, door De Gieter
Goede staat gesigneerd
€ 6,50
7 Biedingen

Garage Isidoor 2 - gesigneerd door Olis (Olivier Longe) met pagina grote kleurentekening - 1995
Quasi nieuwstaat Gesigneerd met tekening
Eerste druk softcover Dupuis in zeer goede staat, gesigneerd door Olis (Olivier Longe).
€ 18,00
7 Biedingen

Willem Vleeschouwer - 2 Opeenvolgende stroken op 1 vel papier - De wonderbaarlijke reis van Jacob Maneschijn en Sientje Zeester - 1978
Redelijke staat wat vouwen in de tekening
€ 27,50
7 Biedingen

Omni - 20.000 Millirem onder zee - Jan Bosschaert - Originele tekening
Zeer goede staat Boek uitgegeven in 1987
Formaat 42 x 37cm (Tekening 23 x 17 cm) Probeer te combineren met mijn kavels in de doorlopende veiling.
€ 22,50
7 Biedingen

Originele tekening van Tody op los blad - gesigneerd.
€ 1,00

Studio Vandersteen - Originele tekening in inkt Jerom - gepubliceerd in Suske & Wiske kleurboek Color 5 - 1998
Quasi nieuwstaat Formaat papier: 32,5 * 23,7 cm
€ 12,00
4 Biedingen

Originele illustratie van Ribera
Goede staat gesigneerd
Mooi in potlood uitgewerkte illustratie van Ribera. Gesigneerd. Tekening is op een los vel gemaakt (afmeting 18 x 24 cm).
€ 16,50
5 Biedingen

Henk Kuijpers - Originele tekeningen in potlood - Franka - voorstudies voor poster stripwinkel Lambiek
Goede staat Formaat 21 x 29,5 cm, gesigneerd
€ 30,00
10 Biedingen

Karel Biddeloo - De rode ridder - Originele opdrachttekening
Zeer goede staat - gesigneerd
€ 1,00

El Mesías - 288 pagina's - gesigneerd met tekening - eerste druk - 2015
Quasi nieuwstaat gesigneerd met tekening op schutblad
Boek met leeslint. Gesigneerd door Wauter Mannaert. Uitgave Billoan.
€ 12,00

Originele illustratie van Hachel, in Benjamin en de trommelaartjes
Nieuwstaat gesigneerd
€ 1,00

Mohamed Aouamri - orginele tekening - Saga valta - Karakterset -2016
Nieuwstaat - gesigneerd
Aouamri Mohamed, originele tekening, saga valta-ensemble de personages 2016 -29×42 cm
€ 85,00
30 Biedingen

Prent en originele tekening door Bernard Capo uit 1989 - gesigneerd.
€ 1,00

Gideon Brugman - originele pagina 44 in inkt voor het Kommando Moustache verhaal "Opdracht Hong Kong"
Redelijke staat Formaat: 32,5 x 50 cm, gesigneerd
€ 30,00
8 Biedingen

DeVos - Origineel schetswerk Geniale Olivier - in potlood
mooi schetswerk in potlood, voorbereidende schetsen voor Geniale Oliver. Door DeVos Afmeting 20 x 30 cm. Papier heeft wat kreukjes / vouwtjes
€ 4,50
7 Biedingen

Didgé - originele tekening in kleur op stevig tekenkarton - "Le pilote démontable" - 1984
Zeer goede staat Formaat: 31 * 23 cm, gesigneerd, met los tekstvel
Originele tekening in kleur met los tekstvel.
€ 10,50
5 Biedingen

Hendrik J. Vos - originele tekening - voorstudie Jack Slender - gesigneerd
Zeer goede staat Formaat: 29,5 * 21 cm
Originele tekening in potlood en inkt.
€ 6,00

Luc Cromheecke - originele tekening - Taco Zip - strook 111
Zeer goede staat Formaat: 10 * 31 cm
Originele tekenig in inkt, destijds gepubliceerd in Robbedoes weekblad.
€ 10,50
5 Biedingen

Paul Teng - Originele tekening + Prent - Oplage 75 ex. - De Pionier
Quasi nieuwstaat Gesigneerd - Genummerd
€ 37,00
15 Biedingen

Studio Vandersteen - Originele tekening in inkt - Lambik in Brandweerwagen - gepubliceerd in Suske & Wiske kleurboek Color 5 - 1998
€ 12,00
4 Biedingen

Hein Kray - twee originele striptekeningen / stroken - De Vacantie van Kees Knip - gesigneerd - 1940
Zeer goede staat Formaat ongeveer: 8 * 19 cm, gesigneerd
Twee oude originele striptekeningen (strookjes) voor een strip gemaakt door Hein Kray "De Vacantie van Kees Knip". Beide strookjes zijn gesigneerd.
€ 21,00
10 Biedingen

Studio Vandersteen - Originele tekening Wiske lift mee met Gyronef - gepubliceerd in Suske & Wiske kleurboek Color 5 - 1998
€ 12,00
8 Biedingen

Brammetje Fok - 2 originele stroken - strook 1430 + 1431 - Bart van Leeuwen
Zeer goede staat Formaat per strook: 14 * 32 cm
Twee originele tekeningen in inkt door Bart van Leeuwen voor de strip Brammetje Fok. Het betreft 2 opeenvolgende stroken.
€ 5,50

Originele potloodtekening van Vera, hoofdpersonage uit El Nino (uitg. Arboris) door Boro Pavlovic - los vel A4
€ 33,00
8 Biedingen

Caryl Strzelecki - originele tekening in inkt - gesigneerd
Zeer goede staat Formaat: 15,5 * 23 cm, gesigneerd
Originele tekening in inkt.
€ 1,00

Jan Bosschaert - Originele schets/tekening
Zeer goede staat - gesigneerd
€ 33,00
8 Biedingen

The Beatles Originele tekening - Hein de Kort
Formaat 18 x 8cm. Probeer te combineren met mijn kavels in de doorlopende veiling.
€ 35,00
9 Biedingen

Bob Morane, door Dino Attanasio - Origineel aquarel
Goede staat - gesigneerd
Mooie aquarel van Bob Morane, door Dino Attanasio. Gesigneerd Afmeting 20 x 30 cm
€ 30,00
9 Biedingen

Originele tekening - Toon van Driel - Schildpad
Quasi nieuwstaat Gebruikt voor ansichtkaart inzake samenwonen.
Afmeting 42 x 30cm Probeer te combineren met mijn kavels in de doorlopende veiling.
€ 47,00
8 Biedingen

Yürg (Jurgen de Muynck) - Originele pagina in inkt op groot formaat - De kinderen van de regeling - Reintegrator - 1991
Goede staat Formaat: 58,5 * 43 cm
€ 21,00
9 Biedingen

Boccar, Jeanlouis (3 maagden) - Originele tekening - 1985
Tekening van Boccar, Jeanlouis jaar 1985 Formaat 15 x 40 cm
€ 15,00
13 Biedingen

Les aigles decapitees - T7. La prisonniere du donjon - 1e druk Franse HC - gesigneerd met originele tekening - 1993
Franse hardcover, uitgave Glenat, op achterschutblad gesigneerd door Pierret met tekening.
€ 6,50

Bakelandt - "In naam van de keizer" eerste druk 1983 - met originele tekening - Hec Leemans
Naamstempeltje binnenin Binnenblok als nieuw Eigenlijk weinig opmerkingen over dit boekje,misschien de achtercover wat donkere randjes vertoont Leuke fantekening
€ 10,50
6 Biedingen

Originele tekening van David Lloyd - gesigneerd.
€ 10,50
11 Biedingen

Eddy Paape - originele tekening - naar Victor Hugo "Les misérables" - HC - eerste druk 1995
Fantekening door Eddy Paape Gesigneerd door Deligne(auteur) Gesigneerd door Claude Lelouch(filmregisseur van de gelijknamige film uit 1995) Prijsje in potlood binnenin
€ 10,50
5 Biedingen

Will - Originele opdrachttekening Baard en Kale
Goede staat - gesigneerd door Will
Mooie originele dedicace van Will, afmeting ongeveer 23 x 18 cm
€ 10,00
7 Biedingen

Christian Vanderhaeghe - 2 Originele tekeningen - gesigneerd
€ 6,50

Chris Evenhuis - Originele tekening + Prent - Alice in Wonderland - Oplage 75 ex. - De Pionier
€ 25,00
7 Biedingen

De Glazen Kroon (uitg. Silvester) - Originele tekening door Tommaso Bennato in lavis
€ 71,00
14 Biedingen

«SOUVENIRS D'UN MENTEUR» - eo - HC met originele tekening/dedicace van RÉGIS FRANC - Franstalig
Goede staat Met originele tekening
€ 22,00

Doorlopende veiling
Einde: Maa 30-01 - 19:20
«OVERLORD 8 juin 1944 - LA LIBERTÉ» - eo - HC met originele tekening/dedicace van MISTER KIT - Franstalig
Quasi nieuwstaat Met originele tekening
€ 22,00

Doorlopende veiling
Einde: Maa 30-01 - 19:26
«LES VOYAGES DE MONSIEUR VICTOR» - eo - HC met originele tekening/dedicace van MARIE-JOSÉ SACRÉ - Franstalig
€ 20,00

Doorlopende veiling
Einde: Maa 30-01 - 19:28
COLEMAN WALLACE – T1 «La Pierre d'Onyx» - eo - HC met originele tekening/dedicace van Fred BURTON - Franstalig
€ 22,00

Doorlopende veiling
Einde: Maa 30-01 - 19:30
Bezette Stad T1 "Cedrus" - SC - met originele tekening/dedicace van Christian Verhaeghe
€ 18,00

Doorlopende veiling
Einde: Maa 30-01 - 19:44
Mountain Mike 1 - 2 - 2x Dedicace - Stephan Timmers - 2006-2008 - sc 1e druk - Met originele tekening
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
Album 1 en 2, beiden met een tekening Probeer te combineren met mijn aanbiedingen in de doorlopende veiling en advertenties.
€ 15,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 31-01 - 21:16
Dag en Heidi - Wika + originele pagina 13A+13B - Luxe hc + fraaie fantekening - hc met stofomslag - 1e druk - (2010)
Quasi nieuwstaat - album met fraaie tekening
€ 23,00
12 Biedingen

Suske en Wiske - Witte Zwanen Zwarte Zwanen - Met fraaie uitgewerkte tekening door Paul Geerts - luxe hc - 1e druk - (2010)
Quasi nieuwstaat - gesigneerd
€ 2,50

Suske en Wiske - De Parel in de Lotusbloem - Met fraaie uitgewerkte tekening door Paul Geerts - luxe hc - 1e druk - (1997)
Quasi nieuwstaat - gesigneerd
€ 1,00

Di Sano - Innocence Sans Bornes - [Frans] hc + uitgewerkte fantekening - Eerste druk - (1996)
Zeer goede staat - met uitgewerkte tekening
€ 13,00
5 Biedingen

Jean-Francois Charles - Fox 3 - [Frans] hc + uitgewerkte fantekening - Eerste druk
€ 35,00
6 Biedingen

Griffo - Mister Black 1 - Vrije Vlucht - hc + uitgewerkte fantekening in kleur - Eerste druk
€ 32,00
8 Biedingen

Suske en Wiske - De Feesttrilogie - Luxe linnen hc+ uitgewerkte fantekening - [Fameuze Fanclub] - hardcover - Eerste druk - (2011)
Quasi nieuwstaat - Gesigneerd door Paul Geerts
€ 1,00

Suske en Wiske - Originele inkleuring - Spruiten voor Sprotje - 19,5 x 25,5 cm. - (1991)
Quasi nieuwstaat Formaat: 19,5 x 25,5 cm.
€ 1,00

M. Weyland - Aria - La Fugue D'aria - [Frans] hc + uitgewerkte fantekening - Eerste druk - (1997)
€ 15,50
11 Biedingen

Don Lawrence - The Collection 2 - dubbel gesigneerd + fraaie fantekening - hc met stofomslag - 1e druk - (1990)
Zeer goede staat - met fraaie tekening
€ 46,00
9 Biedingen

Panda - Omgewerkte originele plaat - Het geheimzinnig glas water - Marten Toonder - Fr - 1958
€ 45,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 02-02 - 14:00
Panda - Omgewerkte originele plaat - De gemaskerde bandiet - Marten Toonder - Fr - 1958
€ 45,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 02-02 - 14:01
Joost mag het weten - met originele tekening van Theo Van den Boogaard
Goede staat met originelet tekening van Theo Van den Boogaard
€ 10,00
Bestel direct
Suske en Wiske - Van Zwollem Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Uitgegeven in 2009 op 500 exemplaren. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto. Dit is nummer 494.
€ 58,00
Bestel direct
Suske en Wiske - De gulden harpoen - Luxe linnen HC met originele tekening
Quasi nieuwstaat In kleur
Uitgegeven in 2006 op 500 exemplaren door Standaard Uitgeverij in opdracht van Rotteveel M4. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto. Dit is nummer 34
€ 44,00
Bestel direct
Suske en Wiske - De kaartendans - Luxe HC met linnen rug
Nieuwstaat In kleur, met originele tekening
€ 44,00
Bestel direct
Mr. Kweeniewa en geniale Olivier (1) - prachtige beginpagina Geniale Olivier CAUSES,MON HAÛTE/Gag-onaut! - Origineel - (1976)
€ 125,00
Bestel direct
Felix Meynet prachtige tekening in inkt
Prachtige tekening van Felix Meynet in Oostindische inkt, gesigneerd op een A4 blad.
€ 199,95
Bestel direct
Professor Palmboom / originele pagina / Dick Briel
€ 175,00
Bestel direct
Originele tekening / Dirk Stallaert / Groot Nederlands Dictee
€ 175,00
Bestel direct
€ 18,00
Bestel direct
Jimmy van Doren T6 "Op het Spoor van de Buffel" - eo SC - met originele tekening/dedicace van Daniel Desorgher
€ 18,00
Bestel direct
Bob Mau. Pits Kaliber. Originele cover. Hik-o-straler. In kleur. Gesigneerd. 1961
Nieuwstaat Nieuwstaat. In lijst
Zeer mooie cover van het allereerste album van Pits en Kaliber uit 1961. Wordt zelden of nooit aangeboden een cover van Bob Mau. Ingelijst en gesigneerd. Zie foto's.
€ 1200,00
Bestel direct
De Rode Ridder De Barbaar & De Galeislaaf Origineel 1 ste plaat HC
Nieuwstaat Nieuwstaat
€ 900,00
Bestel direct
Dag en Heidi - Jeff Broeckx - De drie machten - originele pagina - 1986
Originele pagina getekend voor het album de 3 machten. Getekend midden jaren 80 en in Oost-Indische inkt. Gesigneerd door Jeff Broeckx (zie foto). Afmetingen: 32 cm X 43 cm
€ 175,00
Bestel direct
Vassaux originele tekeningen
Vassaux originele tekeningen
Boek: 300000 tonnes de brut pour Rotterdam. ( illustraties ) Individueel kopen is ook een optie.
€ 150,00
Bestel direct
Fake vintage book covers deel 4 Tipsy + dédicace
Quasi nieuwstaat Deel 4 met tekening door Kristof Spaey, op naam
Hardcover deel 4, met dédicace op naam door Kristof Spaey
€ 30,00
Bestel direct
  • 3