Categorieën

94 items gevonden
  • 1
PP&BB - Nr 3 Het raadsel van de Schimmenburcht - Twee uitgaven 1956 1e druk en 1975
PP&BB - Nr 3 Het raadsel van de Schimmenburcht - Twee uitgaven 1956 1e druk en 1975
Goede staat 1e druk moeilijk te verkrijgen exemplaar
1956 uitgave: De Vlijt uitgave 1e reeks geniet, 1e druk Boekblok vast, rug onderzijde ietsje ingescheurd, er is in geschreven op het voorblad en gekleurd. Binnenblad is l...
€ 45,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Don 18-08 - 16:00
Piet Pienter en Bert Bibber - Nr 7 El Rancho Grande - Twee uitgaven 1957 1e druk en 1972, geniete uitgaven
Piet Pienter en Bert Bibber - Nr 7 El Rancho Grande - Twee uitgaven 1957 1e druk en 1972, geniete uitgaven
Redelijke staat en zeer goede staat
1957 uitgave: De Vlijt uitgave 1e reeks geniet, 1e druk Boekblok bijna los, zit met een nietje vast. rug heel, er is niets in geschreven. Houthoudend papier en de achte...
€ 42,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Don 18-08 - 16:00
PP&BB - Nr 2 De Inca-schat der Cordillera - Twee uitgaven 1956 en 1975.
PP&BB - Nr 2 De Inca-schat der Cordillera - Twee uitgaven 1956 en 1975.
Goede staat en zeer goede staat
PP&BB - Nr 2 De Inca-schat der Cordillera - Twee uitgaven 1956 en 1975. 1956b uitgave: De Vlijt uitgave 1e reeks geniet, 2e druk Boekblok vast, rug onderzijde ietsje inge...
€ 22,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Don 18-08 - 16:01
Piet Pienter en Bert Bibber - Nr 9 Buldaarse Rhapsodie - Twee uitgaven 1958 1e druk en 1974
Piet Pienter en Bert Bibber - Nr 9 Buldaarse Rhapsodie - Twee uitgaven 1958 1e druk en 1974
Goede staat en zeer goede staat, gezochte uitgave
1958 uitgave: De Vlijt uitgave 1e reeks geniet, 1e druk Boekblok vast. rug heel, onderkant ietsje los, er is op de binnenkant voorcover iets geschreven of doorgedrukt verd...
€ 23,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Don 18-08 - 16:01
PP&BB - Nr 2 De Inca-schat der Cordillera - 1956b 2e druk
PP&BB - Nr 2 De Inca-schat der Cordillera - 1956b 2e druk
Goede staat
1956b uitgave: De Vlijt uitgave 1e reeks geniet, 2e druk Boekblok vast, rug onderzijde ietsje ingescheurd, niet in geschreven. Men heeft met plakband gewerkt, de rug is g...
€ 15,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Don 18-08 - 16:02
Piet Pienter en Bert Bibber - Nr 10 De stralende meteoor - Twee uitgaven 1959 1e druk en 1975
Piet Pienter en Bert Bibber - Nr 10 De stralende meteoor - Twee uitgaven 1959 1e druk en 1975
Goede staat en zeer goede staat
1959 uitgave: De Vlijt uitgave 1e reeks geniet, 1e druk Boekblok vast maar indertijd geplakt. Rug heel, maar ook indertijd geplakt. Niets in geschreven Houthoudend papi...
€ 18,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Don 18-08 - 16:02
Piet Pienter en Bert Bibber - Nr 6 - De Kumulus formule - Twee uitgaven 1957 1e druk en 1982
Piet Pienter en Bert Bibber - Nr 6 - De Kumulus formule - Twee uitgaven 1957 1e druk en 1982
Redelijke staat en zeer goede staat
1957 uitgave: De Vlijt uitgave 1e reeks geniet, 1e druk Boekblok los, rug is geplakt, er is niets in geschreven. Houthoudend papier en d...
€ 27,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Don 18-08 - 16:03
PP&BB – Nr 1: In het spoor van Sherlock Holmes - Drie uitgaven: 1961-1971-1975.
PP&BB – Nr 1: In het spoor van Sherlock Holmes  -  Drie uitgaven: 1961-1971-1975.
Zeer goede staat tot goede staat
1961 uitgave: De Vlijt uitgave 1e reeks geniet, 17 titels vermeld en het is de 5e druk Boekblok vast, rug heel, geen scheurtjes of vouwen en niet in geschreven. Weinig g...
€ 45,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Don 18-08 - 16:03
Cambré, Charel. Amoras 6. Barabas. Originele pagina 7. 2015
Cambré, Charel. Amoras 6. Barabas. Originele pagina 7. 2015
Nieuwstaat Formaat 66 x 46 cm.
Originele getekende pagina in inkt gemaakt door Charel Cambré in 2015. Dit is pagina 7 uit het 6e Amoras verhaal `Barabas` Dit is een van de mooiste platen uit het verhaal!...
€ 1200,00
Bestel direct
Kiekeboe 50 - Luxe HC 1991
Kiekeboe 50 - Luxe HC 1991
Nieuwstaat - met dédi van Merho
Kiekeboe 50 Uitgegeven in 1991. Luxe album in blauw linnen. Oplage 300 exemplaren. Nieuwstaat - zie foto's. Met dédi van Merho.
€ 360,00
Bestel direct
Joost mag het weten - met originele tekening van Theo Van den Boogaard
Joost mag het weten - met originele tekening van Theo Van den Boogaard
Goede staat met originelet tekening van Theo Van den Boogaard
Joost mag het weten - met originele tekening van Theo Van den Boogaard
€ 10,00
Bestel direct
Suske en Wiske - Van Zwollem Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - Van Zwollem Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Uitgegeven in 2009 op 500 exemplaren. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto. Dit is nummer 494.
€ 58,00
Bestel direct
Suske en Wiske - De gulden harpoen - Luxe linnen HC met originele tekening
Suske en Wiske - De gulden harpoen - Luxe linnen HC met originele tekening
Quasi nieuwstaat In kleur
Uitgegeven in 2006 op 500 exemplaren door Standaard Uitgeverij in opdracht van Rotteveel M4. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto. Dit is nummer 34
€ 44,00
Bestel direct
Suske en Wiske - De kaartendans - Luxe HC met linnen rug
Suske en Wiske - De kaartendans - Luxe HC met linnen rug
Nieuwstaat In kleur, met originele tekening
Uitgegeven in 2000 op 725 exemplaren door Standaard Special Projects voor de Bridge Olympiade 2000 Maastricht. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto. Dit is nu...
€ 44,00
Bestel direct
Voges, Carol. Originele pagina. Oom Dagobert en Donald Duck. (pagina 3) - Disney. Jaren '70.
Voges, Carol. Originele pagina. Oom Dagobert en Donald Duck. (pagina 3) - Disney. Jaren '70.
Goede staat Formaat 33 x 46 cm.
Originele pagina in Oost-Indische inkt van Donald Duck en Oom Dagobert voor weekblad Donald Duck, jaren '70. Getekend door Carol Voges. Carel Willem (Carol) Voges (Amsterd...
€ 89,00
Bestel direct
Voges, Carol. Originele cover. Weekblad Donald Duck. (nummer 40) - Disney. 1972
Voges, Carol. Originele cover. Weekblad Donald Duck. (nummer 40) - Disney. 1972
Goede staat Formaat 24,5 x 36 cm.
Originele cover in Oost-Indische inkt van weekblad Donald Duck nummer 40 uit 1972. Getekend door Carol Voges. let op! De afbeelding van het weekblad is puur als illustratie en...
€ 75,00
Bestel direct
Suske en Wiske - Tegen ZZZ - Originele pagina - E. Goossens - (1987).
Suske en Wiske - Tegen ZZZ - Originele pagina - E. Goossens - (1987).
Quasi nieuwstaat Formaat (46x33)
Heel leuke originele pagina/plaat in oostindische inkt uit het album Suske en Wiske tegen ZZZ. Album van Suske en Wiske van de hand van E. Goossens en uitgegeven in 1987. For...
€ 850,00
Bestel direct
Mr. Kweeniewa en geniale Olivier (1) - prachtige beginpagina Geniale Olivier CAUSES,MON HAÛTE/Gag-onaut! - Origineel - (1976)
Mr. Kweeniewa en geniale Olivier (1) - prachtige beginpagina Geniale Olivier CAUSES,MON HAÛTE/Gag-onaut! - Origineel - (1976)
Zeer goede staat
Een prachtige beginpagina van de stripheld Geniale Olivier uit 1976 uit het kortverhaal "CAUSES,MON HAÛTE/Gag-onaut!" verschenen in het stripweekblad Robbedoes nr. 1973 van 05...
€ 125,00
Bestel direct
Felix Meynet prachtige tekening in inkt
Felix Meynet prachtige tekening in inkt
Quasi nieuwstaat
Prachtige tekening van Felix Meynet in Oostindische inkt, gesigneerd op een A4 blad.
€ 199,95
Bestel direct
Professor Palmboom / originele pagina / Dick Briel
Professor Palmboom / originele pagina / Dick Briel
Zeer goede staat
Professor Palmboom Originele geschetste pagina door Dick Briel voor "het leger van phillpotts". De geschetste pagina staat afgebeeld in het "werk, schets en scenerioboek...
€ 175,00
Bestel direct
Originele tekening / Dirk Stallaert / Groot Nederlands Dictee
Originele tekening / Dirk Stallaert / Groot Nederlands Dictee
Zeer goede staat
Dirk Stallaert Originele tekening in inkt Voor "Groot Nederlands Dictee" editie 2007 Dirk Stallaert heeft ingestaan voor de tekening van de affiches en inschrijvingsf...
€ 175,00
Bestel direct
"Bon appétit, Messieurs!..." - originele handtekening/dedicace van ALIDOR EO 1994 - Franstalig
"Bon appétit, Messieurs!..." - originele handtekening/dedicace van ALIDOR EO 1994 - Franstalig
Quasi nieuwstaat Met originele tekening
EDITIONS de L'Octogone Met originele handtekening/dedicace van ALIDOR, zeldzaam EO 1994. Album in bijna nieuwstaat. Taal : Frans De foto's maken integraal deel uit van...
€ 10,00
Bestel direct
Bob Mau. Pits Kaliber. Originele cover. Hik-o-straler. In kleur. Gesigneerd. 1961
Bob Mau. Pits Kaliber. Originele cover. Hik-o-straler. In kleur. Gesigneerd. 1961
Nieuwstaat Nieuwstaat. In lijst
Zeer mooie cover van het allereerste album van Pits en Kaliber uit 1961. Wordt zelden of nooit aangeboden een cover van Bob Mau. Ingelijst en gesigneerd. Zie foto's.
€ 1200,00
Bestel direct
De Rode Ridder De Barbaar & De Galeislaaf Origineel 1 ste plaat HC
De Rode Ridder De Barbaar & De Galeislaaf Origineel 1 ste plaat HC
Nieuwstaat Nieuwstaat
De Rode Ridder De barbaar & De Galeislaaf Origineel startpagina van de Galeislaaf met alle hoofdfiguren. Plaat is gesigneerd door tekenaar Karel Biddeloo . Boek is in Nieuwst...
€ 900,00
Bestel direct
Dag en Heidi - Jeff Broeckx - De drie machten - originele pagina - 1986
Dag en Heidi - Jeff Broeckx - De drie machten - originele pagina - 1986
Zeer goede staat
Originele pagina getekend voor het album de 3 machten. Getekend midden jaren 80 en in Oost-Indische inkt. Gesigneerd door Jeff Broeckx (zie foto). Afmetingen: 32 cm X 43 cm
€ 175,00
Bestel direct
Vassaux originele tekeningen
Vassaux originele tekeningen
Quasi nieuwstaat
Boek: 300000 tonnes de brut pour Rotterdam. ( illustraties ) Individueel kopen is ook een optie.
€ 150,00
Bestel direct
Mr Nobody deel 1 tem 3 - 3x dédicace
Mr Nobody deel 1 tem 3 - 3x dédicace
Quasi nieuwstaat Alle 3 gesigneerd, 1x op naam
Complete reeks Mr Nobody door P van Oppen op scenario van I. Claeys.
€ 20,00
Bestel direct
Fake vintage book covers deel 4 Tipsy + dédicace
Fake vintage book covers deel 4 Tipsy + dédicace
Quasi nieuwstaat Deel 4 met tekening door Kristof Spaey, op naam
Hardcover deel 4, met dédicace op naam door Kristof Spaey
€ 30,00
Bestel direct
40 hours deel 1 tem 4 - 3x met dédicace
40 hours deel 1 tem 4 - 3x met dédicace
Quasi nieuwstaat In 3 van de 4 delen een dédicace, niet op naam
complete reeks 40 hours ,4 ongelezen delen, op deel 2 resten verwijdering prijseticket. dédicace 1x potlood, 2x stift 3 verschillende hoofdfiguren.
€ 40,00
Bestel direct
George Maduro + dédicace
George Maduro + dédicace
Quasi nieuwstaat met dédicace op naam
Held van Curcacao tot Madurodam met tekening door Franky Drappier
€ 10,00
Bestel direct
Romeinse inval in de lage landen + dédicace
Romeinse inval in de lage landen + dédicace
Quasi nieuwstaat
Met dédicace op naam door Franky Drappier
€ 10,00
Bestel direct
Rantanplan : chien des champs + dédicace
Rantanplan : chien des champs + dédicace
Nieuwstaat dédicace door M Tenret
Hardcover, frans + dédicace van Rantanplan op naam door Tenret
€ 25,00
Bestel direct
Les chroniques d'under York + dédicace
Les chroniques d'under York + dédicace
Quasi nieuwstaat dédicace door M Andolfo
hardcover, 1e druk + dédicace op naam door Mirka Andolfo Deel 1 van 3
€ 30,00
Bestel direct
Scrooge Mc Duck (Moby Dick) door Paolo Mottura
Scrooge Mc Duck (Moby Dick) door Paolo Mottura
Quasi nieuwstaat
Geweldige originele illustratie getekend door Paolo Mottura. Scrooge McDuck als Captain Achab in de beroemde Disney-parodie op Moby Dick. Groot formaat tekening: ca. 50 x 35...
€ 250,00
Bestel direct
De rode ridder - P Cornelis
De rode ridder - P Cornelis
Quasi nieuwstaat
Originele tekening van de Rode ridder door Patrick Cornelis naar aanleiding van het album 'de toverspiegel' Waterverf Afmetingen A4
€ 50,00
Bestel direct
Originele tekening door Lectrr, humor in beroepen
Originele tekening door Lectrr, humor in beroepen
Quasi nieuwstaat
Originele tekening in chinese inkt gemaakt voor het nieuwsblad , humor in beroepen. Dit is het thema: kuisvrouwen Afmetingen: A4
€ 150,00
Bestel direct
Originele illustratie Lise op monstereiland
Originele illustratie Lise op monstereiland
Quasi nieuwstaat
Originele illustratie Lise op monstereiland naar aanleiding van het 1e album. Tekenaar: Kristof Berte Afmetingen : A3, inkt Verzonden in een tube
€ 50,00
Bestel direct
Natacha en Rubine : hommage collateral + dédicace
Natacha en Rubine : hommage collateral + dédicace
Nieuwstaat Dédicace
Hardcover, 1e druk + dédicace door Bruno Gilson Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles mo...
€ 40,00
Bestel direct
Clement V : le sacrifice des templiers + dédicace
Clement V : le sacrifice des templiers + dédicace
Nieuwstaat Gesigneerd
Hardcover, frans + dédicace van Germano Giorgiani Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles...
€ 40,00
Bestel direct
Artbook 25th anniversary of comics + dédicace
Artbook 25th anniversary of comics + dédicace
Nieuwstaat Gesigneerd
Hardcover, + dédicace door Giuseppe Manunta Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles mondje...
€ 40,00
Bestel direct
Levenslijnen : de gevangenis + dédicace
Levenslijnen : de gevangenis + dédicace
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
Hardcover, 1e druk + dédicace Eugenio Sicomorio Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles mo...
€ 40,00
Bestel direct
De rode dwerg + dédicace
De rode dwerg + dédicace
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
Hardcover, 1e druk + dédicace door Yves Bordes Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles mon...
€ 40,00
Bestel direct
Roodbaard 1 : gehangen maar niet dood + commissie
Roodbaard 1 : gehangen maar niet dood + commissie
Nieuwstaat + originele tekening in inkt
Hardcover deel 1 , met prachtige originele tekening in inkt door Carloni Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen e...
€ 120,00
Bestel direct
Roodbaard 2 : Sea dogs + dédicace
Roodbaard 2 : Sea dogs + dédicace
Nieuwstaat Gesigneerd
Deel 2 in hardcover met dedicace door Carloni, in potlood Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaa...
€ 40,00
Bestel direct
Duke 1 Modder en bloed , sc 1e druk + dédicace
Duke 1 Modder en bloed , sc 1e druk + dédicace
Quasi nieuwstaat
Sc 1e druk + dédicace door Hermann Klein stickertje boekenbeurs 2018 op achterzijde
€ 50,00
Bestel direct
Super Mickey + dédicace
Super Mickey + dédicace
Nieuwstaat
HC linnen rug + dédicace potlood door Pieter de Poortere (Boerke) Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicac...
€ 50,00
Bestel direct
Wunderwaffen 1 en 2, sc + dédicace
Wunderwaffen 1 en 2, sc + dédicace
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
Beide delen in herdruk. Deel 1 met tekening van Maza, deel 2 met handtekening Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originele...
€ 35,00
Bestel direct
Wunderwaffen 10 HC + dédicace
Wunderwaffen 10 HC + dédicace
Goede staat Gesigneerd
Deel 10 HC,1e druk met tekening van Jovan Ukropina Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles m...
€ 50,00
Bestel direct
Supergroom luxe + tekening Yoann
Supergroom luxe + tekening Yoann
Nieuwstaat Inkttekening
Luxe 141/160 ex met prachtige tekening van Robbedoes in inkt door Yoann + ex-libris Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, ori...
€ 150,00
Bestel direct
De kat die geen brokjes lust -beurseditie + tekening
De kat die geen brokjes lust -beurseditie + tekening
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
Beperkte oplage (50ex), hardcover met stofomslag + extra prent (foto 3) + originele tekening (foto 4) door Marianne Odrade Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na ja...
€ 50,00
Bestel direct
Les mal-aimes de la faune francaise + originele tekening in aquarel
Les mal-aimes de la faune francaise + originele tekening in aquarel
Nieuwstaat +aquarel
Prachtig softcoverboek door Bruno Ghys + aquarel op A4 Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat all...
€ 50,00
Bestel direct
Sketchboek van Jeremy Courcelles + originele tekening
Sketchboek van Jeremy Courcelles + originele tekening
Nieuwstaat +originele tekening
Sketchboek sc van frans illustrator Jeremy Courcelles + tekening van Blueberry naar Giraud op los blad A4 Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen...
€ 50,00
Bestel direct
Animal character design CATS + tekening
Animal character design CATS + tekening
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
Schetsboekje van Francesco Barbieri over katten + tekening Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat...
€ 25,00
Bestel direct
Artbook Raul Lara + opdrachttekening Batman
Artbook Raul Lara + opdrachttekening Batman
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
Prachtige originele tekening van Batman in dit artbook. Artbook 52/100 Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en d...
€ 100,00
Bestel direct
Tarzan, HC + opdrachttekening
Tarzan, HC + opdrachttekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Hardcover, frans met prachtige tekening van Stevan Subic Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat a...
€ 50,00
Bestel direct
Het beest in de mens HC + opdrachttekening
Het beest in de mens HC + opdrachttekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Hardcover, NL met opdrachttekening in potlood door Germano Giorgiani Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédi...
€ 50,00
Bestel direct
Kaspar Hauser + opdrachttekening
Kaspar Hauser + opdrachttekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles mondjesmaat de deur uit. Mijn strips zijn na aankoop...
€ 25,00
Bestel direct
Rag Racers deel 1, sc -opdrachttekening
Rag Racers deel 1, sc -opdrachttekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles mondjesmaat de deur uit. Mijn strips zijn na aankoop...
€ 20,00
Bestel direct
Rag racers deel 2, sc + opdrachttekening
Rag racers deel 2, sc + opdrachttekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles mondjesmaat de deur uit. Mijn strips zijn na aankoop...
€ 20,00
Bestel direct
From zero to shirow, artbook sc + opdrachttekening
From zero to shirow, artbook sc + opdrachttekening
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
Artbook van Shirow di Rosso + opdrachttekening Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles mondj...
€ 25,00
Bestel direct
Altijd ergens oorlog deel 1 HC + opdrachttekening
Altijd ergens oorlog deel 1 HC + opdrachttekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles mondjesmaat de deur uit. Mijn strips zijn na aankoop...
€ 35,00
Bestel direct
Altijd ergens oorlog deel 2 HC + opdrachttekening
Altijd ergens oorlog deel 2 HC + opdrachttekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles mondjesmaat de deur uit. Mijn strips zijn na aankoop...
€ 35,00
Bestel direct
Verbonden zielen + opdrachttekening
Verbonden zielen + opdrachttekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Hardcover met opdrachttekening door Patrick Cornelis Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles...
€ 50,00
Bestel direct
De huivering deel 1 + opdrachttekening +extra
De huivering deel 1 + opdrachttekening +extra
Nieuwstaat Gesigneerd
Softcover met opdrachttekening door Patrick Cornelis + extra's Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces...
€ 50,00
Bestel direct
De huivering deel 2 + opdrachttekening +extra's
De huivering deel 2 + opdrachttekening +extra's
Nieuwstaat Gesigneerd
Softcover met stofomslag (alternatieve cover door Romano Molenaar) met opdrachttekening door Patrick Cornelis + extra's Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren...
€ 50,00
Bestel direct
Schets en scheef deel 1 + dédicaces
Schets en scheef deel 1 + dédicaces
Nieuwstaat Gesigneerd
Hardcover, met tekening door alle tekenaars die meewerkten Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat...
€ 50,00
Bestel direct
Waldin 1 + opdrachttekening + extra's
Waldin 1 + opdrachttekening + extra's
Nieuwstaat Gesigneerd
sc met opdrachttekening door Patrick Cornelis Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles mondje...
€ 50,00
Bestel direct
Zon HC + opdrachttekening
Zon HC + opdrachttekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles mondjesmaat de deur uit. Mijn strips zijn na aankoop...
€ 30,00
Bestel direct
Licht HC + opdrachttekening
Licht HC + opdrachttekening
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles mondjesmaat de deur uit. Mijn strips zijn na aankoop...
€ 30,00
Bestel direct
7 dwergen HC + opdrachttekening
7 dwergen HC + opdrachttekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Met opdrachttekening door Roberto Ali Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles mondjesmaat de...
€ 50,00
Bestel direct
De 7 wonderen deel 3 HC + opdrachttekening
De 7 wonderen deel 3 HC + opdrachttekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Met opdrachttekening door Tommaso Bennato Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles mondjesmaa...
€ 50,00
Bestel direct
Conan 1 HC + opdrachttekening
Conan 1 HC + opdrachttekening
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
Met opdrachttekening door Pierre Alary Klein schaafje zie foto Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces...
€ 50,00
Bestel direct
Douwe dabbert 12 sc, 1e druk + opdrachttekening
Douwe dabbert 12 sc, 1e druk + opdrachttekening
Quasi nieuwstaat Piet Wijn dédicace
Gesigneerd op titelblad, en gesigneerd met tekening op achterzijde van het titelblad, niet op naam. Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van a...
€ 650,00
Bestel direct
Bessy 20, herdruk + opdrachttekening
Bessy 20, herdruk + opdrachttekening
Goede staat Gesigneerd Willy Vandersteen
Kopje van Lambik door Willy Vandersteen. Album is een herdruk Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces...
€ 175,00
Bestel direct
Ythaq: originele titelpagina
Ythaq: originele titelpagina
Nieuwstaat
Originele titelpagina album 5, franse editie, l'ultime arcane door Adrien Floch
€ 1250,00
Bestel direct
Succubus 7 HC + opdrachttekening
Succubus 7 HC + opdrachttekening
Nieuwstaat
Prachtige tekening door Francesco Mucciacito Uit de reeks geheimen van het Vaticaan. Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, o...
€ 100,00
Bestel direct
Verzamelalbums Robbedoes 8x en Kuifje 1x
Verzamelalbums Robbedoes 8x en Kuifje 1x
Matige staat Originelen uit 1940 tot 1946
Verzamelalbums Robbedoes nr 11-14-17-18-19-20-22-23 van 1940 tot en met 1946. Verzamelalbum Kuifje nr 6 uit 1948.
€ 300,00
Bestel direct
Catamount 1 HC + opdrachttekening
Catamount 1 HC + opdrachttekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles mondjesmaat de deur uit. Mijn strips zijn na aankoop...
€ 75,00
Bestel direct
Catamount 2 HC + opdrachttekening
Catamount 2 HC + opdrachttekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Alle advertenties komen uit eigen collectie. Na jaren van verzamelen van antiquariaat, originelen en dédicaces gaat alles mondjesmaat de deur uit. Mijn strips zijn na aankoop...
€ 75,00
Bestel direct
De rode ridder - originele illustratie
De rode ridder - originele illustratie
Nieuwstaat
Originele illustratie van de rode ridder door Fabio Bono Tussen A4 en A3 Bekijk tevens mijn andere advertenties , alles komt uit eigen collectie
€ 400,00
Bestel direct
Predator door Stefano Carloni
Predator door Stefano Carloni
Quasi nieuwstaat
A4 aquarel van predator door Roodbaard tekenaar Stefano Carloni
€ 150,00
Bestel direct
originele pagina pits en kaliber - Bob mau - 1959 - gesigneerd
originele pagina pits en kaliber - Bob mau - 1959 - gesigneerd
Zeer goede staat
Originele pagina bevind zich in zeer zeer goede staat. Dit is een originele pagina uit de hik-o-straler tevens het eerste album uit de reeks. Dit is de derde pagina uit het...
€ 380,00
Bestel direct
Hommage franquin, kox, Roba, Walthery door Gilson
Hommage franquin, kox, Roba, Walthery door Gilson
€ 350,00
Bestel direct
Oktaaf Keunink - Originele pagina - Marc Sleen - 1957 - 1958
Oktaaf Keunink - Originele pagina - Marc Sleen - 1957 - 1958
Quasi nieuwstaat
Pagina is in het jaar '57 of '58 getekend. Dit is pagina nr 241 en is in Bijna nieuwstaat. Getekend in inkt en rasterfolie. Afmetingen: 37,5 cm X 27,2 cm
€ 500,00
Bestel direct
De lustige Kapoentjes - originele pagina - Marc Sleen - 1952
De lustige Kapoentjes - originele pagina - Marc Sleen - 1952
Nieuwstaat - getekend in inkt
originele pagina van de lustige kapoentjes van Marc Sleen. Deze is verschenen in 't kapoentje in februari 1952. Afmetingen zijn 33 cm op 26 cm. Originele pagina 101. Een pag...
€ 600,00
Bestel direct
originele pagina piet fluwijn en bolleke - marc sleen - begin jaren 50
originele pagina piet fluwijn en bolleke - marc sleen - begin jaren 50
Quasi nieuwstaat
Tekening komt uit begin jaren 50. Pagina is getekent in Oost-Indische inkt. Afmetingen: 24,7 cm X 37,5 cm Kijk ook naar mijn andere actieve kavels en advertenties.
€ 550,00
Bestel direct
originele pagina + boek pits en kaliber: het spook van de zamelberg
originele pagina + boek pits en kaliber: het spook van de zamelberg
Nieuwstaat bob mau
Is uitgebracht naar aanleiding van het 2 jarig bestaan van de stripspeciaalzaak het stripmysterie en de dertiende hasseltse strip tweedaagse oktober 2003. Een oplage van 20 g...
€ 800,00
Bestel direct
Schats, Gilbert - Originele pagina (p.22) Koning Bubu 2 - Het spookkasteel - (2010)
Schats, Gilbert - Originele pagina (p.22) Koning Bubu 2 - Het spookkasteel - (2010)
Nieuwstaat
Originele pagina van Koning Bubu nr 2 - Het spookkasteel op kalkpapier pagina 22, de eindpagina uitgegeven in 2010 door 't mannekesblad Formaat 29,5 x 38,5 cm
€ 50,00
Bestel direct
Delta collectie - nr 9 - Minettos desperados - HC - 1992
Delta collectie - nr 9 - Minettos desperados - HC - 1992
Nieuwstaat
Hard cover uit 1987. Uitgegeven door Blitz.
€ 1,50
Bestel direct
Delta collectie - nr 36 - De lichten van Amalou 3 - Het gewrongen dorp - HC - 1994
Delta collectie - nr 36 - De lichten van Amalou 3 - Het gewrongen dorp - HC - 1994
€ 1,50
Bestel direct
Delta collectie - nr 10 - De zon der wolven 2 - De smeltkroes der ellende - HC - 1990
Delta collectie - nr 10 - De zon der wolven 2 - De smeltkroes der ellende - HC - 1990
€ 1,50
Bestel direct
Delta collectie - nr 1 - De zon der wolven - HC - 1987
Delta collectie - nr 1 - De zon der wolven - HC - 1987
Nieuwstaat
Hard cover uit 1987. Uitgegeven door Blitz.
€ 1,50
Bestel direct
Delta collectie - nr 1 - De zon der wolven - HC - 1987
Delta collectie - nr 1 - De zon der wolven - HC - 1987
Quasi nieuwstaat
Hard cover uit 1987. Uitgegeven door Blitz.
€ 1,50
Bestel direct
Delta collectie - nr 12 - De crypte van de blauwe mist 1 - Heet verlamde land - HC - 1991
Delta collectie - nr 12 - De crypte van de blauwe mist 1 - Heet verlamde land - HC - 1991
€ 1,50
Bestel direct
  • 1