Categorieën

462 items gevonden
  • 3
  • 4
  • 5
Suske en Wiske - De Tartaarse Helm - Zeefdruk - W. Vandersteen - 1989
Quasi nieuwstaat - gesigneerd Willy Vandersteen
€ 50,00
9 Biedingen

Franka - Henk Kuijpers - 3 originele schetsen
3x schets Franka 1x Max. A4 en 2x klein
€ 21,00
5 Biedingen

Dick Briel - Professor Palmboom - Prent De roestgranaat + 2 originele tekeningen
Nieuwstaat - Gesigneerd en genummerd 17/50
Kleurenprent (31 x 23,5) op canvas papier met 2 originele tekeningen, ieder met formaat 32,1 x 24,8 cm
€ 13,00
5 Biedingen

Piet Wijn - Portfolio - De Lijn - Opl. 150 ex - Eerste druk 1982
€ 1,00

Walthéry - Prent - Clin d'oeil aux vieux ennemis - EA uitgave - 2014
Nieuwstaat - Épreuve d'Artiste - Gesigneerd - Golden Creek
€ 21,00
9 Biedingen

Hausman - Ondeugende vertellingen - Map met 7 prenten - 1994 - opl. 200 ex
Nieuwstaat - genummerd en gesigneerd
Map met 7 prenten in kleur. Genummerd en gesigneerd door René Hausman.
€ 1,00

Walthéry - Prent - Roodbaard (Barbe Rouge) - Hommage à Sirius et Hubinon - 2013
Nieuwstaat - Épreuve d'Artiste (EA), Gesigneerd
€ 12,00
5 Biedingen

Walthéry - Prent - Hommage à Tanguy et Laverdure - 2016
Nieuwstaat - Gesigneerd - Golden Creek Studio Editions
€ 10,50
6 Biedingen

Moebius - Desert Biker - Litho - 2005
Nieuwstaat - Gesigneerd en genummerd
Litho van Moebius met Certificaat van echtheid. 20,5 x 13 cm. Genummerd 4/100
€ 3,50

Joost Swarte - Houten portfolio - groot formaat "Articulado" - (1989)
Triplex omslag. Zes prenten in kleur (30 x 45).
€ 5,50
4 Biedingen

Milo Manara - Zeefdruk - De schakelaar - 1992
Zeer goede staat - gesigneerd M. Manara
€ 1,00

Walthéry - Prent - Guus Slim (Gil Jourdan) - Hommage à Tillieux - 2012
€ 21,00
17 Biedingen

F. Walthery - kalender 2006 - hommage à des amis - gesigneerd
Kalender voor het jaar 2006, met een tekening van F. Walthery "Hommage à des amis" , uitgebracht door stripwinkels Tjisten Dop en de Gallier. Gesigneerd door de tekenaar.
€ 1,00

Raoul Cauvinl - Geschreven Nieuwjaarskaartje
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
Geel papier
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:30
F'Murr - Wenskaartje
F'Murr - Wenskaartje
Blanco briefkaart
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:31
Wasterlain - Wenskaart 7
Wasterlain - Wenskaart 7
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
Uitgegeven ter gelegenheid van het verschijnen van het ledenblad van Marc Wasterlain
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:32
Wasterlain - Wenskaart 14
Wasterlain - Wenskaart 14
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:34
Rob Velter - Illustratiekaart 2
Rob Velter is de eerste tekenaar van Spirou/Robbedoes
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:35
Robbedoes 7 -Trésors du journal Spirou - 1985
De nummering komt niet overeen met de nummering van de kaarten Uitgave Dupuis
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:36
Wasterlain - Wenskaart 2
Wasterlain - Wenskaart 2
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:37
Rob Velter - Illustratiekaart 5
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:39
Agent 327 - M.Lodewijk - Kortverhaal
25 jaar Brabant Strip
€ 10,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:40
Marec - Reclamekaartje
Marec - Reclamekaartje
G35 jaar Dag Allemaal'
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:42
Wasterlain - Wenskaart 1
Wasterlain - Wenskaart 1
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:44
Wasterlain - Wenskaart 11
Wasterlain - Wenskaart 11
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:45
Cedric verandert in Stefan - Briefkaart
Uitgeverij Dupuis
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:47
Stam en Pilou - Briefkaart - 2000
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:48
Wasterlain - Wenskaart 8
Wasterlain - Wenskaart 8
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:49
Bob Morane - Forton G. - Briefkaart
Uitgave Loup
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:50
Robbedoes 8 -Trésors du journal Spirou - 1985
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:51
Robbedoes 3 -Trésors du journal Spirou - 1985
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:52
Urbanus - Briefkaart - 2011
Urbanus - Briefkaart - 2011
Gebruiksklaar
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:53
Wasterlain - Wenskaart 10
Wasterlain - Wenskaart 10
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:54
Wasterlain - Wenskaart 15
Wasterlain - Wenskaart 15
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:55
Wasterlain - Wenskaart 9
Wasterlain - Wenskaart 9
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:56
Rob Velter - Illustratiekaart 3
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:57
Rob Velter - Illustratiekaart 1
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:58
Wasterlain - Wenskaart 13
Wasterlain - Wenskaart 13
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 15:59
Rik Clement - Illustratiekaart
Groot formaat
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:00
Rob Velter - Illustratiekaart 4
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:01
Wasterlain - Wenskaart 3
Wasterlain - Wenskaart 3
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:02
Robbedoes 9-Trésors du journal Spirou - 1985
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:03
Martin/Paques - Briefkaart
Martin/Paques - Briefkaart
Kaarte van Lois
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:04
Robbedoes 1 -Trésors du journal Spirou - 1985
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:05
Wasterlain - Wenskaart 5
Wasterlain - Wenskaart 5
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:06
Wasterlain - Wenskaart 12
Wasterlain - Wenskaart 12
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:07
Nero - Eerstedagafstempeling - 1989
Postuitgave
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:08
Robbedoes 5 -Trésors du journal Spirou - 1985
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:09
Devos - Ex Libris + Bladwijzer
Quasi nieuwstaat Beperkte oplage
20 exemplaren Deze is nummer1/20 Bladwijzer Beide met waterstempel
€ 10,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:10
Wasterlain - Illustratie voor film"Les lacments de l"apocalypse"
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:11
Geo - Lidkaart 2000 - Brabant Strip
Lidkaart
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:12
Kuifje De Zonnetempel - Illustratiekaart + Flyer - 2007
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:13
Peyo - Geschreven wenskaartje
Peyo - Geschreven wenskaartje
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
Geschreven tekst door Peyo of zijn echtgnote
€ 10,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:14
Robbedoes 4 -Trésors du journal Spirou - 1985
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:15
O.Saive - Wenskaart
O.Saive - Wenskaart
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
Gesigneerde kaart
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:16
Robbedoes 2 -Trésors du journal Spirou - 1985
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:17
Contern Stripfestival - 2 kaarten
Contern
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:18
Wasterlain - Wenskaart 6
Wasterlain - Wenskaart 6
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:19
Wasterlain - Wenskaart 4
Wasterlain - Wenskaart 4
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:21
Robbedoes 6 -Trésors du journal Spirou - 1985
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:22
Rob Vel - Kaart Robbedoes - 1987
Briefkaart formaat
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:23
De Mazdabende - Ex Libris - 1998
Stripfestival Middelkerke
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:26
Urbanus - Briefkaart - 2011
Urbanus - Briefkaart - 2011
Gebruiksklaar
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Woe 26-06 - 16:28
Jan Bosschaert - Sam de 6 seizoenen - oplage 100 exemplaren - 2023
Nieuwstaat Achel signeerweekend
Complete set van 6 prenten Formaat : 34 cm - 24 cm Gekleurde prenten Genummerd en gesigneerd door Jan Bosschaert Nr : 98/100
€ 16,00
9 Biedingen

Achel signeerweekend - 11 gekleurde prenten - 2022
Nieuwstaat gesigneerd
11 gesigneerde kleurenprenten van 1 verschillende tekenaars prenten op hard karton en alle genummerd oplage 100 exemplaren Formaat : A4 ongebruikte staten
€ 6,50

Jan bosschaert - Sam - 12 gesigneerde prenten - 2021
Nieuwstaat achel signeersessie
- 12 gekeurde prenten - allen genummerd 65/125 - allen gesigneerd door Jan Bosschaert - nieuwstaten
€ 23,00
10 Biedingen

Thomas Du Caju - Portfolio Stribbel strips - 100 exemplaren - Luchtvaart - (2022)
Nieuwstaat genummerde oplage
€ 5,50

Portfolio - Dag en Heidi in Hamont Achel - 100 exemplaren- 2023
Nieuwstaat Portfolio Jeff Broeckx
Portfolio bevat 12 gekleurde prenten Portfolio op 100 genummerde en gesigneerde exemplaren In originele verpakking Foto’s gelden als voorbeeld Formaat box : A4
€ 1,00

Portfolio - Dag en Heidi getekend door de 12 tekenaars - 100 exemplaren- 2023
Nieuwstaat Gesigneerde prenten
€ 13,00
8 Biedingen

Paul Geerts - Portfolio Stribbel strips - 100 exemplaren - Luchtvaart - (2022)
Nieuwstaat genummerde oplage
€ 13,00
5 Biedingen

Jessica Blandy - Prenten - Erotiek - 24 x 18 cm. - Gesigneerd
Uitgever : Onbekend Formaat Prenten : ± 24 x 18 cm. Thema : Erotiek
€ 4,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 27-06 - 20:48
Jessica Blandy - Prenten - Erotiek - 24 x 18 cm. - Gesigneerd en genummerd 36/250
€ 4,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 27-06 - 20:51
€ 4,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 27-06 - 20:54
€ 4,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 27-06 - 20:57
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 27-06 - 21:00
Jessica Blandy - Prenten - Erotiek - 20 x 16 cm. - Gesigneerd
Uitgever : Onbekend Formaat Prenten : ± 20 x 16 cm. Thema : Erotiek
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 27-06 - 21:03
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 27-06 - 21:06
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 27-06 - 21:09
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 27-06 - 21:12
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 27-06 - 21:15
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 27-06 - 21:18
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 27-06 - 21:21
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 27-06 - 21:24
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 27-06 - 21:27
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 27-06 - 21:30
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 27-06 - 21:33
ANIMA - deel 3 (erotic) - portfolio met 9 reproducties- 1e druk - 2014 - genummerd en gesigneerd
Nieuwstaat portfolio met 9 reproducties
ANIMA deel 3 - Portfolio - bevat 9 reproducties - door : Paolo Eleuteri Serpieri UItgever : Albissola Comics, Lo scarabeo
€ 50,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 27-06 - 23:56
ANIMA - deel 2 (erotic) - portfolio bevat 9 reprocucties - 1e druk - 2014 - genummerd en gesigneerd
ANIMA deel 2 - Portfolio - bevat 9 reproducties - door : Paolo Eleuteri Serpieri
€ 50,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 27-06 - 23:59
ANIMA - (erotic) - portfolio bevat 8 reproducties - 1e druk - 2014 - genummerd en gesigneerd
Nieuwstaat portfolio met 8 reproducties
ANIMA - Portfolio - bevat 8 reproducties - door : Paolo Eleuteri Serpieri
€ 35,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 28-06 - 00:02
DANY - (erotic) - portfolio - 1e druk - 2022
Nieuwstaat portfolio
€ 70,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 28-06 - 00:05
Crisse - portfolio - 1e druk - 2001 - 500 ex. Genummerd en gesigneerd
Nieuwstaat Portfolio - Strip ex-libris en prenten
€ 45,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 28-06 - 00:08
Suske en Wiske kalender - De dolle dagen - W.Vandersteen - sc - Eerste druk - 2002
Uitgeverij Standaard/Grafik Art Elke maand heeft een illustratie van W.Vandersteen Groot formaat A3 Bijgevoegd :2 folders over de kalender en Grafic Art
€ 10,00

Doorlopende veiling
Einde: Zat 29-06 - 20:10
Moebius prent nummer 18
Moebius prent nummer 18
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 22
Moebius prent nummer 22
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 23
Moebius prent nummer 23
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 5
Moebius prent nummer 5
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 15
Moebius prent nummer 15
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 14
Moebius prent nummer 14
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 20
Moebius prent nummer 20
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 3
Moebius prent nummer 3
€ 15,50
Bestel direct
  • 3
  • 4
  • 5