Categorieën

248 items gevonden
  • 3
Les couvertures de Zinzin naar Hergé - Jo Hell - sc - Eerste druk - 2000
Zeer goede staat Gesigneerd
De map bevat 20 tekeningen ,getekend in functie van de voorkaften van Kuifje. Gesigneerd door de tekenaar in 2011 Heel kleurrijke illustraties Kreukje in de omslag
€ 65,00

Doorlopende veiling
Einde: Vrij 19-04 - 15:44
Moebius prent nummer 18
Moebius prent nummer 18
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 22
Moebius prent nummer 22
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 23
Moebius prent nummer 23
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 5
Moebius prent nummer 5
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 15
Moebius prent nummer 15
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 14
Moebius prent nummer 14
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 20
Moebius prent nummer 20
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 3
Moebius prent nummer 3
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 17
Moebius prent nummer 17
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 21
Moebius prent nummer 21
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 11
Moebius prent nummer 11
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 13
Moebius prent nummer 13
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 16
Moebius prent nummer 16
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 4
Moebius prent nummer 4
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 25
Moebius prent nummer 25
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 10
Moebius prent nummer 10
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 24
Moebius prent nummer 24
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 19
Moebius prent nummer 19
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 9
Moebius prent nummer 9
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 12
Moebius prent nummer 12
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 2
Moebius prent nummer 2
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 6
Moebius prent nummer 6
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 8
Moebius prent nummer 8
€ 15,50
Bestel direct
Moebius prent nummer 26
Moebius prent nummer 26
€ 15,50
Bestel direct
Portfolio Emmanuel Lepage 6 prenten genummerde oplage
Prachtige portfolio in kartonnen omslag met gesigneerd certificaat. Dit is nr. 912/950.
€ 22,50
Bestel direct
Portfolio Guillaume Sorel 6 prenten genummerde oplage
Prachtige portfolio in kartonnen omslag met gesigneerd certificaat. Dit is nr. 636/950.
€ 16,50
Bestel direct
Den - Richard Corben met poster
1982 Van Wulften. Kleine vouw in voorblad. Met originele poster (50 * 70) in perfecte staat.
€ 12,00
Bestel direct
Hausman portfolio Kinderspelen 4 prenten in de 4 jaargetijden gesigneerd
1998. In linnen harde cover omslag
€ 35,00
Bestel direct
Kuifje Chromo's - Vliegtuigen oorsprong/1914 - 6e reeks 1954
Franse chromo's uit de serie "Aviation" Origines a 1914 (serie 6). De volledige reeks bestond uit 10 series van 6 prenten. Dit is nummer 6 uit deze serie.
€ 32,50
Bestel direct
Popeye the sailorman schilderij van Cross Magri, spaanse schilder
Nieuwstaat Met certificaat en gesigneerd
€ 175,00
Bestel direct
Kuifje, 3 metalen + 1 houten plaat met afbeelding van Kuifje/Tintin covers
€ 60,00
Bestel direct
Carmen/Travis - Duval/Vatine - 1ste druk 2004
geen sporen van gebruik
€ 3,00
Bestel direct
Algernon Woodcock - Gallié/Saurel - 1ste druk 2004
€ 3,00
Bestel direct
Okko - Hub - 1ste druk 2005
Okko - Hub - 1ste druk 2005
geen sporen van gebruik
€ 5,00
Bestel direct
des loups dans les murs - Gaiman - McKean - 1ste druk 2004
€ 5,00
Bestel direct
Le bordel des muses - Smudja - 1ste druk 2004
geen sporen van gebruik
€ 3,00
Bestel direct
De cape et des crocs - Ayroles/Masbou - 1ste druk 2004
Nieuwstaat gesigneerd
geen sporen van gebruik
€ 3,00
Bestel direct
Grand vampire - Sfar/Jardel - 1ste druk 2005
geen sporen van gebruik
€ 5,00
Bestel direct
Ring circus - Chauvel/Pedrosa - 1ste druk 2004
geen sporen van gebruik
€ 3,00
Bestel direct
La fontaines aux fables - Masbou - gesigneerd
geen sporen van gebruik
€ 7,00
Bestel direct
De bewaker van de lans (Ersel) - prent (2002)
Quasi nieuwstaat hc - genummerd en gesigneerd
€ 10,00
Bestel direct
prent Natasja
prent Natasja
€ 12,50
Bestel direct
prent-stripwinkel barabas 15 jaar genummerd en gesigneerd
€ 15,00
Bestel direct
prent-cori de scheepsjongen
prent-cori de scheepsjongen
€ 7,50
Bestel direct
prent Sammy
prent Sammy
€ 12,50
Bestel direct
prent dupuis
prent dupuis
€ 12,50
Bestel direct
prent dame
prent dame
€ 5,00
Bestel direct
Skarbek - Rosinski - 6 prenten in schuifenveloppe
Skarbek - Rosinski - 6 prenten in schuifenveloppe 28cm x 21 cm
€ 12,00
Bestel direct
Kerstkaart Station Heide van Eric Heuvel
2 kerstkaarten gemaakt door Eric Heuvel in 2013 met Groeten uit Kalmthout Vouwkaart in 2 uitvoeringen (met sneeuw en zonder sneeuw) set van 2
€ 6,00
Bestel direct
Prent Suske en Wiske - 65e verjaardag Paul Geerts- oplage 65 ex
Zeer goede staat Gesigneerd
€ 35,00
Bestel direct
Rubine - Walthéry - 3 genummerde en gesigneerde prenten - oplage 300 ex
Nieuwstaat Genummerd, gesigneerd
€ 30,00
Bestel direct
Prent Silvester - Donjon - 2020
nieuwstaat 31,3 cm x 42 cm
€ 5,00
Bestel direct
Prent Silvester - Hautville House - 2019
nieuwstaat 31,3 cm x 42 cm
€ 5,00
Bestel direct
Prent Silvester - Nils - 2019
Prent Silvester - Nils - 2019
nieuwstaat 31,3 cm x 42 cm
€ 5,00
Bestel direct
Prent Silvester - Merlu - 2020
nieuwstaat 31,3 cm x 42 cm
€ 5,00
Bestel direct
Prent Silvester - De Engelen van Auschwitz - 2020
nieuwstaat 31,3 cm x 42 cm
€ 5,00
Bestel direct
Prent Silvester - Drakenbloed - 2017
nieuwstaat 29,7 cm x 42 cm
€ 5,00
Bestel direct
Prent Silvester - Wollodrïn - 2017
nieuwstaat 29,7 cm x 42 cm
€ 5,00
Bestel direct
Prent Silvester - Donjon - 2017
nieuwstaat 29,7 cm x 42 cm
€ 5,00
Bestel direct
4x exclusive art-prints - Disney Lithograph set Diamond Edition - 1996/2000
Nieuwstaat - Walt Disney Studios
€ 15,95
Bestel direct
Ex-libris Suske en Wiske (2007) - gesigneerd Luc Morjeau
Nieuwstaat Gesigneerd
Ex-libris Suske en Wiske, uitgegeven in 2007 en gesigneerd door Luc Morjeau. De prent is in nieuwstaat.
€ 10,00
Bestel direct
Harley Collection 1998 Portfolio
De Harley Collection van Franka in portfolio in harde omslagkaft en mooi verhaal en prachtige platen
€ 175,00
Bestel direct
Suske en Wiske - stroken 7 en 8 Volle Maan - grootformaat (zwart/wit) - 60 x 42 cm - jaren 90
€ 3,99
Bestel direct
De Zes Gratiën. Mattotti, Marzocchi, Lambé, Igort, Giandelli, Corbel
Nieuwstaat Ingekaderd
€ 350,00
Bestel direct
Suske en Wiske zomeractie - jaren 90 - 39,0 x 51,0 cm
Onbeschreven, rug perfect, zeer lichte gebruikssporen, als affiche hoekjes met vlekken
€ 2,50
Bestel direct
Dag & Heidi en Sloeber strip ex-libris en prent
Jaar 2022. Eerste druk. Nummer 53 van een oplage van 300.
€ 5,00
Bestel direct
Lorenzo Mattotti: De Polstokspringer.
Nieuwstaat Ingekaderde en gesigneerde poster
Lorenzo Mattotti: Polstokspringer. Gesigneerd door de tekenaar. 52 x 72 cm, 5 kleurendruk, ingekaderd, witte kader met glas. Uitgegeven door Imschoot, Uitgevers, in 1989.
€ 65,00
Bestel direct
Leila Marzocchi: De Speerwerpster
Leila Marzocchi: Speerwerpster. Gesigneerd door de tekenaar. 52 x 72 cm, 5 kleurendruk, ingekaderd, witte kader met glas. Uitgegeven door Imschoot, Uitgevers, in 1989.
€ 65,00
Bestel direct
Eric Lambé: De Schaatsers.
Eric Lambé: De Schaatsers.
Eric Lambé: Schaatsers. Gesigneerd door de tekenaar. 52 x 72 cm, 5 kleurendruk, ingekaderd, witte kader met glas. Uitgegeven door Imschoot, Uitgevers, in 1989.
€ 65,00
Bestel direct
Igort: De Bokser.
Igort: De Bokser.
Igort: Bokser. Gesigneerd door de tekenaar. 52 x 72 cm, 5 kleurendruk, ingekaderd, witte kader met glas. Uitgegeven door Imschoot, Uitgevers, in 1989.
€ 65,00
Bestel direct
Gabriella Giandelli: De Turnster.
Gabriella Giandelli: Turnster. Gesigneerd door de tekenaar. 52 x 72 cm, 5 kleurendruk, ingekaderd, witte kader met glas. Uitgegeven door Imschoot, Uitgevers, in 1989.
€ 65,00
Bestel direct
Alain Corbel: De Fietster.
Alain Corbel: De Fietster.
Alain Corbel: Fietster. Gesigneerd door de tekenaar. 52 x 72 cm, 5 kleurendruk, ingekaderd, witte kader met glas. Uitgegeven door Imschoot, Uitgevers, in 1989.
€ 65,00
Bestel direct
Isabel en Calendula - ex-libris 25 exemplaren - Formaat (25x18) - (1995)
Quasi nieuwstaat Will - Franquin - 6/25
€ 350,00
Bestel direct
Isabel en Calendula - Genummerd en gesigneerde prent - Formaat (30x20) - (1983)
Zeer goede staat Will - Franquin - 26/250
€ 150,00
Bestel direct
Femme - Quai des Bulles - Genummerd en gesigneerde prent - Formaat (45x25) - (1993)
Quasi nieuwstaat Will - 100/100 ex.
€ 190,00
Bestel direct
Laura - P-magazine - Genummerd en gesigneerde prent - Formaat (30x50).
Quasi nieuwstaat J. Bosschaert
€ 65,00
Bestel direct
Chromo album plaatjes album - De landing in Europa - Geniet - Eerste Belgische editie - (1945)
€ 50,00
Bestel direct
Strijders van Dark Dragon Books , deel 3 ( prenten )
€ 2,50
Bestel direct
Reclame uitgaven Albert Heijn - 2e reeks - Suske en Wiske -1 - de macabere Macralles - 1ste druk her 1999
Onbeschreven, deukje rug boven < mm, zeer lichte gebruikerssporen
€ 0,50
Bestel direct
Suske en Wiske kalender 2002 "De Dolle Dagen" - sc
Deze kalender is nog in originele verpakking! 30 x 40,5 cm
€ 5,00
Bestel direct
Kronieken van Konvooi - prent 2009
Nieuwstaat Gesigneerd
Mooie prent van Bruno Bessadi (offset)
€ 5,00
Bestel direct
3 x Ex-libris Ersel - genummerd/gesigneerd - 1999.
Quasi nieuwstaat 3 x Ex-libris
€ 9,50
Bestel direct
Raamposter van Standaard uitgeverij (1993) - Suske en Wiske / Rode Ridder / Nero / Kiekeboe / Bakelandt / Schanulleke / Johan en Stefan / Boes
Goede staat formaat 59,8 x 39,9 cm
€ 5,00
Bestel direct
Kuifje - Megaposter Renault plus extra poster tentoonstelling
Werkelijk een megaposter met afmetingen : 120 bij 175 Renault Extra poster Kuifjein Peru - slechts 42-60 cm Beide zijn opgerold bewaard en worden per koker verzonden
€ 21,50
Bestel direct
Franquin Vier posters Guust en 1 Marsu
€ 28,50
Bestel direct
Hermann en Vance Twee fraaie posters
€ 35,00
Bestel direct
Pin-up - Romain Hugault - Zeefdruk - F8 Bearcat - 70 x 50 cm
Zeer goede staat Gesigneerd
€ 55,00
Bestel direct
Hermann Twee zeefdrukken van Hermann o.a Comanche en omslag
€ 35,00
Bestel direct
pin up prent
pin up prent
papier 300 gr/m² afmeting 21 x 29 zie foto's
€ 5,00
Bestel direct
Carol Voges prent 2021
Carol Voges prent 2021
Carol Voges prent 2021
€ 1,00
Bestel direct
Carol Voges prent 2021
Carol Voges prent 2021
Carol Voges prent 2021
€ 1,00
Bestel direct
Carol Voges prent 2021
Carol Voges prent 2021
Carol Voges prent 2021
€ 1,00
Bestel direct
Carol Voges prent 2021
Carol Voges prent 2021
Carol Voges prent 2021
€ 1,00
Bestel direct
Affiche Lucky Luke: De Daltons
Affiche Lucky Luke (de Daltons) , uitgegeven door Voorlichtingsbureau brood – afm.: 100 x 70 cm.
€ 12,00
Bestel direct
Chlorophyl - zeefdruk -60 x 80 - Gesigneerd Macherot
€ 75,00
Bestel direct
Anime Film Serie Karakter
Anime Film Serie Karakter
Hoofdmateriaal: PVC hoogte 7,50 cm B 15 cm zie foto's
€ 10,00
Bestel direct
Cheongsam Meisjesfiguren, Anime Karakterfiguren
Hoofdmateriaal: PVC hoogte 25 cm zie foto's
€ 12,00
Bestel direct
Nieuw Tij Creatief Anime-personage
Hoofdmateriaal: PVC hoogte 17 cm zie foto's
€ 15,00
Bestel direct
Anime Film Serie Karakter Speelgoed
Hoofdmateriaal: PVC hoogte 15 cm zie foto's
€ 10,00
Bestel direct
  • 3